Do roka a do dne! Muži doma vyzvou Pardubice

11. 3. 2016

Muži A

1 minuta čtení

I loni narazily Vinohrady v 1. kole play down na Pardubice. Nyní se oba týmy střetávají znovu a série se do Prahy přesouvá za stavu 2:0 pro Východočechy. Svěřenci Martina Hovořáka tak budou na domácí půdě usilovat o zvrat. Hrát se bude v sobotu od 20 hodin a v neděli od 18 hodin.

V prvním střetnutí se sokolové po brance kapitána Bíny rychle dostali do vedení. Jenže Pardubice pak dokázaly vývoj skóre obrátit a od té doby tahali Vinohradští za kratší provaz. Duel ještě stihli zdramatizovat, ovšem domácí florbalisté už si výhru nenechali utéct a úvodní zápas ovládli 6:4.

Bínu a spol. může mrzet především nedělní porážka. Nad svým soupeřem totiž v průběhu druhé části vedli 1:0 i 2:1, ve třetí dvacetiminutovce však zaúřadoval skvělý Martin Zozulák a hattrickem rozhodl o druhém vítězství Pardubic.

Vinohradští v Pardubicích nepropadli, přesto dvakrát prohráli a v Praze budou bojovat o naději. Sérii by chtěli minimálně prodloužit o další zápasy. Pojďme je v tom podpořit. Držme se!

1. kolo play down Tipsport superligy:

3. zápas: sobota, 20:00 TJ SKV - Sokol Pardubice (Vinohrady)
4. zápas: neděle, 18:00 TJ SKV - Sokol Parudbice (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.