Bojujeme do posledních sil

14. 3. 2016

Elévové

2 minuty čtení

O víkendu se naši elévové opět vypravili na florbalový turnaj. Pro elévy B se domácí halou pro sobotu stala hala SH ZŠ Campanus, elévové A hráli na půdě barrandovské haly. Pro oba naše týmy byla sobota opravdu náročná, pro áčko o to více, protože místo obvyklých tří zápasů sehrálo zápasy čtyři.

Elévové B bojovali v sobotu z plných sil, ale bohužel neměli svůj den. První zápas zakončili nerozhodným výsledkem s týmem FBC Říčany Modří 9:9. Druhý zápas s týmem Technology Florbal MB prohráli 6:7. Třetí zápas s FbŠ Bohemians byl dlouho vyrovnaný a po uplynutí hrací doby byl výsledek 6:6 – samostatné nájezdy však vyšly lépe Bohemians a zápas tak skončil 6:7.

Elévové A bojovali jako tygři celý turnaj. První zápas s týmem SK Florbal Benešov II. vyhráli s neuvěřitelným výsledkem 11:2. Úspěšně zakončili i druhý zápas s výsledkem 10:1. U třetího duelu však byla znát únava. Zápas byl trochu chaotický – docházela energie a SK Dvojka hrála zkrátka lépe, proto elévové třetí zápas prohráli 4:10. Po delší časové pauze se energie doplnila a na závěrečný zápas turnaje vlétli elévové se vší parádou. I když se opravdu snažili a bojovali, co jim síly stačily, poslední zápas se Spartou prohráli 4:11.

Sobotní turnaj měl vše, co má florbalový turnaj mít – pot, slzy, dřinu, touhu a energii. Elévové obou skupin opravdu makali a v sobotu nechali na zápasech doslova i kus sebe. A stejně jako ženské a mužské áčko, i elévové bojují do posledních sil, protože SKV to není jenom klub...

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.