Ladies se utkají s Olomoucí popáté

16. 3. 2016

Ženy A

1 minuta čtení

Série 1. kola play down extraligy žen se do olomoucké haly přesouvá za vyrovnaného stavu 2:2. V sobotu totiž Ladies dokázaly svého soka porazit 5:2, v neděli však ztratily dvougólový náskok a Olomouc tak zařídila srovnání. Pátý duel je na programu dnes od 18 hodin.

Už už to v neděli vypadalo, že by mohly Vinohrady jet do Olomouce za velmi příznivého stavu. Ve čtvrté minutě se trefily Honzová a Tvrzníková a SKV vedlo před vlastními diváky 2:0.

Jenže Olomouc náskok během prostředního dějství vymazala. Hosty nastartovala využitá přesilovka, o chvíli později přišlo vyrovnání a ještě před odchodem do šaten Moravanky poslala do vedení Sklenářová.

Vinohrady už se na zvrat nezmohly a Olomouc tak stejně jako v prvním víkendu ovládla nedělní duel. Pátý zápas se opět uskuteční v olomoucké Čajkaréně, kde to už Ladies důvěrně znají. A doufejme, že si vytvoří slibnou pozici pro páteční šestý duel, který se uskuteční na Vinohradech. Držme jim palce!

1. kolo play down extraligy žen:

18:00 FBS Olomouc - TJ SKV (Čajkaréna Olomouc)

Foto: Otakar Prášek

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.