Série s Pardubicemi se vrací na Vinohrady!

17. 3. 2016

Muži A

2 minuty čtení

Boys na půdě Pardubic zabojovali a po výhře 4:3 snížili stav série na 2:3. Díky tomu vrátili kolotoč zápasů zpátky na Vinohrady, kde se budou pokoušet o vyrovnání. Zápas začíná dnes od 20 hodin v Rieger aréně. Pojďme se ohlédnout detailněji za všemi odehranými zápasy série.

PRVNÍ ZÁPAS: Svěřenci Martina Hovořáka rychle vedli po brance Bíny, pak ale těsný náskok ztratili a Pardubice si ve zbytku zápasu došly pro vítězství. Hattrickem se na něm podílel navrátilec do pardubické sestavy Jakub Burian.

DRUHÝ ZÁPAS: I tentokráte to Boys neměli špatně rozehrané a opět šli jako první do vedení. Po čtyřiceti minutách vedli díky brankám Jana Zavadila a Ondry Stuchlíka 2:1. O osudu utkání rozhodl další střelec hattricku Martin Zozulák. Pardubice tak po prvním víkendu vedly 2:0.

TŘETÍ ZÁPAS: Jestliže první zápasy byly trochu opatrnější, v tom třetím se roztrhl pytel s góly. Vinohrady i díky hattricku Lukáše Gregora vedly 8:3, ale hosté ještě dokázali zápas zdramatizovat. Sokolové už si ovšem triumf nenechali vzít a vybojovali premiérovou výhru v letošním play down.

ČTVRTÝ ZÁPAS: Znovu to byli Vinohradští, kteří nevstoupili do zápasu špatně, pak ovšem Pardubice vývoj utkání otočily ve svůj prospěch a od té doby domácí tahali za kratší konec. Ve třetí části ještě stačili vyrovnat na 4:4, ale soupeř pak přidal dvě branky, které rozhodly o jeho třetí výhře v sérii.

PÁTÝ ZÁPAS: Velké drama. Tentokráte dotahovaly jen domácí Pardubice a ani jednou v průběhu utkání je Vinohrady nepustily do vedení. 39 vteřin před koncem snížil na rozdíl jediného gólu Ivo Teichman, ale těsný náskok už Bína a spol. udrželi. Série se tak do Prahy přesouvá za stavu 3:2 pro Pardubice.

1. kolo play down Tipsport superligy:

čtvrtek 20:00 TJ SKV - Sokol Pardubice (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.