Vinohrady si sedmé utkání nevybojovaly

18. 3. 2016

Muži A

2 minuty čtení

Ve čtvrtečním šestém utkání s Pardubicemi Vinohradští neproměnili výhodu domácího prostředí ve vítězství a dorovnání série. Utkání skončilo výsledkem 4:2 ve prospěch našich východočeských bratrů sokolů, stejně tak celá série prvního kola play down.

Utkání přitom započali aktivněji domácí hráči. Žlutými dresy se to na obranné polovině Pardubic v prvních minutách hemžilo. Jenže pardubičtí spoléhali na rozvážnou rozehru a ve chvílích, kdy se jim podařilo míček ukořistit, se ho jen neradi vzdávali. Vše umocnily dva slepené góly Pardubic z patnácté a šestnácté minuty. S dvoubrankovým vedením se Východočechům hrálo snadněji.

Naději pro SKV Vykřesal snižujícím gólem Gregor v druhé polovině druhé dvacetiminutovky, obrat ale Pražané nedokončili. Hosté všechny vinohradské naděje uhasili dalšími dvěma góly v krátkém rozestupu. Kapitán Bína sice ještě snížil na rozdíl dvou branek, ale ani hra bez brankáře nepomohla SKV odvrátit jistý konec série.

Pardubice se tak po Ostravě staly druhým zachráněným celkem a Vinohradům nezbývá, než se s druhým kolem play-down popasovat stejně úspěšně, jako v loňské sezóně.

TJ SKV - Sokol Pardubice 2:4 (0:2, 1:0, 1:2)

Branky a nahrávky: 35. Gregor (Z. Stuchlík), 55. Bína (O. Stuchlík) – 15. Zozulák (Ďopan), 16. Janeček (Dlesk), 45. Burian (Brychta), 47. Lisa (Formánek). Rozhodčí: Černý, Janoušek. Vyloučení: 0:0. Diváci: 141.

Sestava SKV: Weissgärber - O. Stuchlík, Š. Raiter, Rossi, M. Raiter, Houra, Zezulka, D. Záň - Z. Stuchlík, Bína (C), Gregor - Renčín, Skřivánek, Zavadil - Záň, Králík, Baudisch - Hanák, Kareš. Trenér: Martin Hovořák.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.