Vyrovnanou sérii s Olomoucí rozhodne sedmý zápas

20. 3. 2016

Ženy A

1 minuta čtení

Ladies na domácím hřišti zvládly duel o přežití a Olomouc v šestém zápase 1. kola play down přetlačily těsně 2:1. Vynutily si tak rozhodující sedmý duel, který se dnes od 16 hodin uskuteční v olomoucké Čajkaréně. Vítěz bude moci slavit záchranu, poraženého čeká 2. kolo.

V úvodu série tahaly za kratší konec Moravanky. Vinohrady totiž po třech zápasech vedly 2:1. Navíc si ve čtvrtém utkání vytvořily slibný dvougólový náskok. Jenže Olomouc pak ztrátu smazala a čtvrtý duel ovládla 4:2.

Následně vyhrála i na domácí půdě a mečbol tak nakonec musely odvracet sokolky. To se jim ovšem podařilo a série dospěla až k sedmému duelu. Výhodu domácího prostředí v něm budou mít hráčky Olomouce, ale Ladies hned v prvním utkání série dokázaly, že i zde umějí zvítězit. Držme jim v jejich snažení palce!

1. kolo play down extraligy žen:

16:00 FBS Olomouc - TJ SKV (Čajkaréna Olomouc)

Foto: Jirka Cvejn

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.