Velikonoční play down na Vinohradech!

24. 3. 2016

Muži A

2 minuty čtení

Vinohrady se ve 2. kole play down Tipsport superligy utkají s Litvínovem. Zápasy se uskuteční v pátek 25. 3. a v pondělí 28. 3., vždy od 18 hodin. Přijďte si zpestřit Velikonoce do Rieger arény!

Stejně jako loni Vinohradští nezvládli 1. kolo play down s Pardubicemi a o udržení v Tipsport superlize budou bojovat ve 2. kole. Proti nim se postaví nováček letošního ročníku Litvínov. Série se hraje na čtyři vítězná utkání. Vítěze čeká baráž s poraženým finalistou 1. ligy, poraženého sestup.

Svěřenci Martina Hovořáka se proti Pardubicím bili, seč jim síly stačily, na víc než na dvě výhry to však nestačilo. Stejně jako loni tak celou sérii opět ovládli Východočeši.

Souboj s tradičním soupeřem

Teď musejí sokolové zmobilizovat všechny síly. Ve 2. kole je totiž čeká dobře známý soupeř ještě z prvoligových bitev – Bivoj Litvínov. Oba dva týmy se rok co rok utkávaly v druhé nejvyšší soutěži. Teď je jisté, že se jeden z nich do 1. ligy určitě vrátí. Vinohradští budou usilovat o to, aby to nebyli právě oni.

V jejich prospěch hovoří před sérií vzájemné duely ze základní části. Ten na domácím hřišti ovládli Pražané 6:3, na severu Čech pak předvedli nevídaný obrat. Domácí vedli už 7:3, ovšem Vinohrady zápas nevzdaly a díky skvělému finiši nakonec vyhráli 8:7.

Litvínov zaznamenal v základní části dva body za porážky v prodloužení a na první vítězství v nejvyšší soutěži stále čeká. V 1. kole play down podlehl Ostravě 0:4 na zápasy. Nám nezbývá než doufat, aby se výhry nedočkal ani proti Vinohradským. Vstupné na zápasy činí 30,- Kč, permanentkáři jdou zdarma. Tak se tedy držme!

2. kolo play down Tipsport superligy:

pátek 18:00 TJ SKV - SK Bivoj Litvínov (Vinohrady)
pondělí 18:00 TJ SKV - SK Bivoj Litvínov (Vinohrady)

 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.