Víkendové menu: Získá dorost konečně první body?

28. 11. 2012

Klub

2 minuty čtení

Tento víkend vyrazí do bojů čtyři mužstva sokolů.

Jako první načnou tento víkend dorostenci v hale v Benátkách nad Jizerou, kde by chtěli získat své první letošní body. V pondělní dohrávce s Kladnem dorostenci předvedli slušný výkon, ale díky individuálním chybám prohráli těsně 6:7. Dorostence ale čekají silné týmy Sparty a Future a cesta za body tak bude trnitá. V hale na VŠE na Třebešíně se představí naši mladší žáci. Ve svém koši tentokrát ve skupině narazí na týmy Vos a Orky, uvidíme, jakou si vybojují pozici pro zápas o umístění.
 
Ženské složky odehrají své zápasy až v neděli. Juniorky se v hale v Drtinově ulici utkají se svými největšími vyzývatelkami, týmem Dobrušky, který naše sokolky dokázaly v prvním vzájemném utkání porazit těsně 5:4 gólem v poslední minutě, a který drží druhou příčku ligy juniorek právě za našimi děvčaty. Tým z Nového Města nad Metují sice okupuje klidné vody středu tabulky, jako jediný ale dokázal tým juniorek porazit v divoké přestřelce 9:8. Ženy B odehrají pouze jeden zápas v Králově Dvoře, a to s rezervou pražských Panthers.
 
 

Sobota 24. 11. 2012:

Dorostenci:
9:00 TJ SKV - AC Sparta Praha Florbal (Benátky nad Jizerou)
13:30 TJ SKV - x3m team SSK Future (Benátky nad Jizerou)
 
Mladší žáci:
9:40 TJ SKV - FBK CONEP Vosy Praha (VŠE)
11:00 TJ SKV - ORKA Boys (VŠE)
+ zápas o umístění
 

Neděle 25. 11. 2012:

Juniorky:
11:00 TJ SKV - FBŠ Nové Město nad Metují (Lyceum Drtinova)
15:30 TJ SKV - FBC Dobruška (Lyceum Drtinova)
 
Ženy B:
15:00 TJ SKV - FbC Panthers (Králův Dvůr)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.