Boj o záchranu se přesune do Litvínova

31. 3. 2016

Muži A

2 minuty čtení

O víkendu čeká na svěřence Martina Hovořáka dvojnásobná porce zápasů. Na půdě Litvínova budou pokračovat ve snaze o udržení v nejvyšší soutěži. Po úvodních dvou duelech je stav série vyrovnaný 1:1.

První zápasy nabídly v Rieger aréně dramatickou zápletku. V pátek se Vinohrady dostaly do slibného vedení 4:1. O svůj náskok však přišly a Litvínov ve třetí třetině srovnal na 5:5. V prodloužení rozhodl o výhře Bivoje Skalitz.

I ve druhém utkání si domácí sokolové vytvořili náskok. V úvodu vedli už 2:0. Jenže Litvínov opět dokázal Vinohradské zaskočit a pěti góly v řadě otočil vývoj utkání na svou stranu.

Svěřenci kouče Hovořáka se však nevzdali, postupně dokázali náskok soupeře smazat a tři minuty před koncem se opět dostali do vedení. Zápas nakonec dovedli do vítězného konce 7:6.

Nyní se Bína a spol. utkají dvakrát s Bivojem na jeho půdě. Hrát se bude v sobotu i v neděli od 19:30 v litvínovské hale. Pátý zápas se pak uskuteční v úterý na Vinohradech.

2. kolo play down:

sobota 19:30 SK Bivoj Litvínov - TJ SKV (SH SPORTaS u Koldomu Litvínov)
neděle 19:30 SK Bivoj Litvínov - TJ SKV (SH SPORTaS u Koldomu Litvínov)
úterý 20:00 TJ SKV - SK Bivoj Litvínov (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.