Florbalisté ve vedení Jednoty Sokola

6. 4. 2016

Klub

2 minuty čtení

Ve čtvrtek 31. 3. se konala volební Valná hromada TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady. Ve volbách do Výboru jednoty uspěli také zástupci našeho oddílu.

Florbalový oddíl SKV je jednou ze součástí sokolské jednoty TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady, která je jednou z největších sokolských jednot v České republice.

Již na Valné hromadě Odboru sportu, která se konala 17. 3. 2016, byl zvolen předseda našeho oddílu Luděk Pokorný předsedou Odboru sportu, čímž se zároveň stal členem Výboru jednoty.

V rámci samotné Valné hromady za náš oddíl úspěšně kandidoval Libor Pokorný do Revizní komise.

Dalšími automaticky zvolenými členy Výboru jednoty jsou náčelnice a náčelník oddílu všestrannosti Lenka Kcmichová a Jiří Kos a vedoucí sboru vzdělavatelů Vladimír Richter.

Přímou volbou v rámci Valné hromady byli zvoleni starosta oddílu Jan B. Uhlíř, místostarosta Petr Janů (atletika) a jednatel Petr Mondschein (basketbal). Členy výboru pak byli zvoleni: Helena Vaňková (všestrannost), Eva Pavelková (všestrannost), Růžena Svatošová (všestrannost) a Karel Svoboda (atletika).

Předsedkyní Revizní komise byla zvolena Marie Doležalová (moderní gymnastika) a členy komise Libor Pokorný (florbal), Stanislav Chval (všestrannost) a Tomáš Běhan (atletika). 

Složení Výboru TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady:

Funkce Jméno
Starosta br. PhDr. Uhlíř Jan Boris, Ph. D.
Místostarosta br. Ing. Janů Petr
Jednatel br. Ing. Mondschein Petr, Ph. D.
Náčelník br. Kos Jiří
Náčelnice ses. Ing. Kocmichová Lenka
Místonáčelnice ses. Vaňková Helena
Vedoucí Odboru sportu br. Pokorný Luděk
Vzdělavatel br. RNDr. Richter Vladimír, CSc.
Hospodářka ses. Ing. Pavelková Eva
Matrikářka ses. Svatošová Růžena
Člen Výboru br. Svoboda Karel

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.