Shrnutí víkendu: Muži C nadále první, vítězně zakončily sezonu dorostenky

5. 4. 2016

Klub

3 minuty čtení

Sedm kategorií se o uplynulém víkendu zapojilo do hry. Muži C si ze Zruče přivezli cenné tři body a jsou blízko k vítězství v pražském přeboru. Sezonu pak zakončily dorostenky, které po výhře nad Kutnou Horou mohou slavit zisk třetího místa v nadstavbě.

Mužské céčko si už na minulém turnaji čtyři zápasy před koncem zajistilo hladký postup do vyšší soutěže, ze které loni sestoupilo. Svůj bodový účet chtělo ještě více rozšířit ve Zruči nad Sázavou.

Úvodní zápas sokolům vyšel, ne však ten druhý. Kutná Hora otočila výsledek z 3:5 na 7:5 a nakonec slavila tři body. I tak ale zůstávají Vinohrady na první příčce a k jejímu potvrzení stačí na posledním turnaji získat ze dvou zápasů alespoň bod.

Jednu výhru vybojovali také muži D. Beroun porazili vysoko 12:2. V tabulce své soutěže jsou na pátém místě a na posledním turnaji mohou zabojovat o příčku čtvrtou.

Sestup museli o víkendu skousnout starší žáci. Na Barrandově postupně prohráli s Athletics, se Spartou a s Chodovem a příště budou hrát v 5. výkonnostním koši. Poslední zápasy v sezoně odehrály dorostenky. Se suveréními Vosami prohrály v divokém utkání 7:12, posléze ale zdolaly Kutnou Horu 4:2 a se ziskem 24 bodů obsadily konečnou třetí příčku v nadstavbě B.

Další zlepšení prokázaly mladší žákyně. Ačkoliv prohrály všechna tři střetnutí, Pokaždé dokázaly skórovat a do sítě Texasu se jim to povedlo hned sedmkrát! O víkendu hráli se na domácí půdě představili elévové, o jejich zápolení se můžete dočíst v samostatném článku na našich stránkách.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži C:
TJ SKV - FBC Ressler boys 5:2
TJ SKV -  FBC Kutná Hora C 5:7

Muži D:
TJ SKV - SK Alien Nation Dobřichovice 2:3
TJ SKV - Gladiátor Team Beroun 12:2

Starší žáci:
TJ SKV - Athletics Praha 1:4
TJ SKV - ACEMA Sparta Praha C 1:3
TJ SKV - FAT PIPE Florbal Chodov C 1:2

Elévové A:
TJ SKV - SK Florbal Benešov II 10:4
TJ SKV - Tatran Střešovice by OpenCamps 5:4
TJ SKV - FBC Texas DDM P6 bandits 8:3

Elévové B:
TJ SKV - FBC Kralupy nad Vltavou 6:5
TJ SKV - FAT PIPE Florbal Chodov silver 5:5
TJ SKV - FBC Texas DDM P6 sheriffs 3:4

Dorostenky:
TJ SKV - FBK Fat Pipe Vosy Praha 7:12
TJ SKV - FBC Kutná Hora 4:2

Mladší žákyně:
TJ SKV - Elita Praha - Panthers 3:8
TJ SKV - Florblaová akadmie MB-Dračíce 3:10
TJ SKV - FBC Texas DDM P6 7:8

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.