Už není kam uhnout. Fanoušci, dorazte podpořit SKV v nejdůležitějším utkání!

9. 4. 2016

Muži A

2 minuty čtení

Série s Litvínovem se proměnila na jedno velké drama. Ačkoliv už měli sokolové mečbol, nedokázali ho na severu Čech proměnit a 2. kolo play down se tak vrací zpátky do Prahy. Rozhodující sedmý duel je na programu v neděli od 18 hodin. Všichni fanoušci jsou v Rieger aréně vítáni!

Ačkoliv Vinohradští byli v sérii dvakrát o krok zpět, pokaždé ztrátu smazali a v pátém zápase nadělili Bivoji devět branek. Vypadalo to, že jsou na koni a že sérii v Litvínově ukončí. Opak byl pravdou. Bivojové se vzepjali k solidnímu výkonu a na své domácí půdě si vynutili sedmý zápas.

V úvodní části šli domácí jako první do vedení, SKV pak skóre otočilo a vedlo 2:1, následně i 3:2, jenže Litvínov pokaždé vyrovnal a třetí třetina byla v jeho režii. Čtyři branky ve vinohradské síti znamenaly vítězství Severočechů a prodloužení série ještě o jeden zápas.

Ten se v neděli od šesti uskuteční ve vinohradské sokolovně. Přichází nejdůležitější zápas sezony, ve kterém budou hoši potřebovat podporu z publika. Přijďte jim vytvořit vynikající atmosféru. Pro členy SKV a permanentkáře je samozřejmě vstup zdarma! Pro ostatní činí vstupné 30 Kč! SKV, to je Společně K Vítězství!

Sedmý zápas 2. kola play down Tipsport superligy:

neděle 18:00 TJ SKV - SK Bivoj Litvínov (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.