SKV doma vyzve Paskov

23. 11. 2012

Muži A

2 minuty čtení

SKV sehraje další zápas ve vinohradské sokolovně a na vás je, abyste Vinohradské v jejich boji o další ligové body přišli podpořit.

Vinohrady konečně prolomily sérii nezdarů a minulý týden triumfovaly na půdě brněnského Hattricku. Výhra to byla velmi ubojovaná, avšak veledůležitá.

Paskov se sice nachází na posledním místě prvoligové tabulky, o vyrovnanosti druhé nejvyšší soutěže však nemusí být řeč. Paskovští ještě letos v základní hrací době nevyhráli a se čtyřmi body se krčí na dvanáctém místě dva body za jedenáctým Žďárem. Když se však podíváme na samotné výsledky ještěrů, šest z nich skončilo těsnou jednogólovou prohrou.

Vinohradský útočník Pepa Mareš v zápase proti Hattricku strhl svým výkonem celý tým a hlavně díky němu SKV Brňany přetlačilo. „Myslím si, že jsme změnili přístup a lépe plníme pokyny trenéra,“ řekl po utkání třígólový střelec. „Očekávám tvrdé utkání a věřím, že nás přijdou podpořit i diváci,“ dodal své přání Mareš.

Kromě atraktivního florbalu se můžete těšit tradičně na bufet U Kníra a na další spoustu florbalové zábavy. Zápas začíná v sobotu od 17 hodin v Rieger aréně.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.