Víkendové menu: Dorostence čeká dohrávka, elévové nastoupí proti sobě

12. 4. 2016

Klub

2 minuty čtení

Už v pátek večer se v Kunraticích představí dorostenci, kteří se zde utkají s domácím Startem. V sobotu, tedy den před Superfinále, pak na sebe v jednom koši narazí oba naše týmy elévů. Kromě nich vstoupí do boje ještě starší žáci a mladší žákyně.

Dorostenci stále mohou pomýšlet na návrat do 1. ligy. Kromě povinného vítězství nad Startem však také musejí doufat v to, že Kobylisy nebudou ve zbytku soutěže sbírat body. I páteční zápas může napovědět, jak to nakonec s šancemi dorosteneckého týmu dopadne.

O následujícím víkendu se nebude hrát kvůli superfinálovému dni v neděli. Všechny zápasy včetně superligové baráže, kterou naši muži sehrají v sobotu od 18 hodin doma s Kladnem, se odehrají pouze v sobotu.

Starší žáci zajedou do Kutné Hory a v základní skupině 5. koše vyzvou Říčany a céčko Kladna. Ve sportovní hale ZŠ Jilemnického bude mít SKV velkou fanouškovskou převahu. Zahrají si zde oba celky elévů, které se dokonce utkají v jedné základní skupině proti sobě.

Z ženské mládeže se o víkendu představí pouze mladší žákyně. Svůj turnaj odehrají na Děkance a utkají se s Bohemians a hned dvakrát s týmy z Florbalové akademie.

PÁTEK:

Dorostenci:
17:55 TJ SKV - FBC Start98 Kunratice (SH ZŠ Kunratice)

SOBOTA:

Starší žáci:
10:20 TJ SKV - FBC Říčany (SH BIOS Kutná Hora)
11:40 FBC Kanonýři Kladno C (SH BIOS Kutná Hora)
+ zápas o umístění

Elévové A:
9:00 TJ SKV - Red Dragons Horoměřice (SH ZŠ Jilemnického)
11:40 TJ SKV - TJ SKV B (SH ZŠ Jilemnického)
+ zápas o umístění 

Elévové B:
10:20 TJ SKV - Red Dragons Horoměřice (SH ZŠ Jilemnického)
11:40 TJ SKV B - TJ SKV (SH ZŠ Jilemnického)
+ zápas o umístění

Mladší žákyně:
9:00 TJ SKV - FbŠ Bohemians zelené (SH Děkanka)
10:40 TJ SKV - Florbalová akademie MB-Dračice (SH Děkanka)
12:20 TJ SKV - Florbalová akademie MB-D. Bousov (SH Děkanka)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.