Shrnutí víkendu: Dorostenci porazili Start, mladší žákyně dvakrát vyhrály!

20. 4. 2016

Klub

2 minuty čtení

Mimo páteční dohrávku dorostenců byl florbalový program zbytku hrajících týmů SKV čistě sobotní záležitostí. A právě v páteční dohrávce učinili dorostenci významný krok směrem k nadějím na postup, když porazili kunratický Start98, navíc s čistým kontem svého brankáře.

V sobotu pak starší žáci ve svém koši hladce prošli základní skupinou po vítězství nad Říčany a kladenskými Kanonýry. Ve finále nadstavbové části pak těsně nestačili na domácí Kutnou Horu.

Elévové si ve vzájemné bitvě rozdělili síly rovnoměrně a B tým tak vyhrál jen s těsným jednobrankovým náskokem. Sice poté podlehl Hořovicím, v boji o třetí místo ale porazil Panthers. Také druhý tým elévů doplatil na hořovické, v nadstavbovém utkání s Akademií Sportu si ale spravili kluci chuť vysokým vítězstvím.

Posledním hrajícím týmem tohoto víkendu byly mladší žákyně. Ty si poradily jak se zelenými z Bohemians, tak i s Dračicemi Florbalové akademie. Proti druhému týmu tohoto klubu už ale vinohradská děvčata nezvítězila.

VÍKENDOVÉ VÝSELDKY:

Dorostenci:
TJ SKV - FBC Start98 Kunratice 5:0

Starší žáci:
TJ SKV – FBC Říčany 3:0
TJ SKV – FBC Kanonýři Kladno C 7:1
TJ SKV FBC Kutná Hora 2:3

Elévové A:
TJ SKV - TJ SKV B 4:5
TJ SKV - Red Dragons Hořovice 2:13
TJ SKV - Pionýr-PS Akademie Sportu-DAL 13:1

Elévové B:
TJ SKV B - TJ SKV 5:4
TJ SKV - Red Dragons Hořovice 8:9
TJ SKV – FBC Panthers B 7:6

Mladší žákyně:
TJ SKV - FbŠ Bohemians zelené 5:4
TJ SKV - Florbalová akademie MB-Dračice 11:5
TJ SKV - Florbalová akademie MB-D. Bousov 4:6

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.