Aneta Tvrzníková oblékne reprezentační dres!

21. 4. 2016

Ženy A

1 minuta čtení

Ženskému áčku už sezona dávno skončila, jedna hráčka si však volna stále užívat nemůže. Aneta Tvrzníková totiž obdržela nominaci od kouče ženské reprezentace Miroslava Janovského a čeká ji turnaj Euro Floorball Tour ve Švédsku.

Tvrzníková v sedmi zápasech play down extraligy žen zaznamenala 11 bodů za osm gólů a tři nahrávky. V kanadském bodování boje o záchranu se stala vůbec třetí nejproduktivnější hráčkou.

Těchto výkonů si všiml i kouč reprezentace Miroslav Janovský, který už vinohradskou útočnici vedl i v juniorském národním týmů na světovém šampionátu 2014 v Polsku.

Český výběr čekají ve švédském Sandvikenu postupně zápasy s domácím celkem, s Finskem a nakonec se Švýcarskem. Všechny podrobnosti a průběžné výsledky najdete na stránkách Mezinárodní florbalová federace.

Program ženské reprezentace na EFT ve Švédsku:

pátek 19:00 Česko - Švédsko
sobota 15:00 Česko - Finsko
neděle 10:30 Česko - Švýcarsko

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.