Shrnutí víkendu: Muži C postupují z prvního místa!

25. 4. 2016

Klub

3 minuty čtení

Mužské céčko zakončilo sezonu ziskem šesti bodů a tabulku pražského přeboru ovládlo s náskokem osmi bodů na Olymp B. Podobný kousek se povedl také ženskému béčku, které dokonce nechalo druhý Texas B zaostat o devět bodů! 

Mužské céčko už mělo jistý postup čtyři zápasy před koncem sezony. Stále však usilovalo o udržení první příčky, ke kterému stačilo získat z posledního turnaje bod. Tuto podmínku splnili céčkaři hned v prvním zápase, když South Town porazili po dramatické bitvě 4:3. Činil se především zkušený zadák Kuba Vrzák, který dva góly dal a na jeden přihrál.

Ve druhém dopoledním zápase na Děkance Vinohradští také zvítězili, Benešov porazili 3:1. Z 20 zápasů tak letos 16krát vyhráli, jednou remizovali a pouze ve třech zápasech odcházeli jako poražení. Mohou se také pyšnit jedním z nejlepších útoků napříč všemi skupinami přeboru a rovněž jednou z nejlepších obran. Po roce se tak céčko vrací do pražské ligy.

Návrat do vyšší soutěže může oslavit také ženské béčko, které dominovaly pražské lize a na závěr ze dvou zápasů vytěžilo tři body. Z 24 zápasů ženy B letos vyhrály v 21 duelech a pouze dvakrát padly. Na závěr ročníku si své postavení v tabulce vylepšilo také ženské céčko, které na posledním turnaji bylo suverénní a v tabulce obsadí konečnou sedmou příčku.

O víkendu hrály také oba dva týmy mladších žáků. Áčko nejprve ve skupině dvakrát remizovalo a v následném boji o třetí příčku padlo s Bučisem. Béčko hrající soutěž 3+1 ve skupině dvakrát triumfovalo, ale v souboji o postup do 1. koše padlo s Nehvizdy. Víkend v neděli uzavřely starší žákyně, které ze tří zápasů jeden vyhrály a zůstávají ve 2. koši.

Muži C:
TJ SKV - FBC Vittoria South Town 4:3
TJ SKV - SK Florbal Benešov B 3:1

Mladší žáci A:
TJ SKV - ACEMA Sparta Praha blue 1:1
TJ SKV - FbŠ Bohemians Praha 4 bílí 3:3
TJ SKV - FC Bučis Team 0:8

Mladší žáci B:
TJ SKV - FBC Texas DDM P6 sheriffs 14:3
TJ SKV - FBC Říčany modří 9:3
TJ SKV - Tigers TJ Sokol Nehvizdy 4:8

Ženy B:
TJ SKV - Divoký kočky & Olymp 4:0
TJ SKV - FBC Texas B bandits 4:7

Ženy C:
TJ SKV - FBC Texas sheriffs 7:1
TJ SKV - FBC Žraloci Příbram 5:0

Starší žákyně:
TJ SKV - FAT PIPE Florbal Chodov blue 1:19
TJ SKV - TJ Sokol Rudná 5:7
TJ SKV - FAT PIPE Florbal Chodov white 9:4

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.