Víkendové menu: Se sezonou se rozloučí i poslední vinohradské týmy

28. 4. 2016

Klub

3 minuty čtení

Přelom dubna a května, provázený pálením čarodějnic a prvním májem, se pro ještě hrající vinohradské celky ponese ve znamení posledních turnajů a konce aktuální sezony. 

Poslední měření sil o víkendu absolvují čtyři mužské a chlapecké a jediný dívčí celek. Jako první zamávají sezóně naši elévové, kteří se posledním soupeřům postaví v sobotu. Áčko vyrazí do Říčan, kde sehraje utkání s domácí formací a pražským Olympem. Jejich parťáci se v hale VŠE ve stejných časech utkají s Bučis Teamem a Bohemians. Od jedné do tří pak budou na obou turnajích následovat nadstavbové části.

Neděle pro vinohradské barvy odstartuje turnajem mladších žákyň, které před sebou nemají vůbec lehký den. Na pořadu dne mají totiž hned čtyři hodně těžká utkání proti zkušenějším týmům. Turnaj v Novém Strašecí zahájí utkáním s Mladou Boleslaví, pokračovat budou zápasy s Tatranem a Herbadentem a na konec přijde klání s domácím týmem.

Z ostřílenějších formací Vinohrad se pak v neděli představí tým dorostenců, který vyrazí do Kralup nad Vltavou. Také dorostenci se utkají s domácí formací, a to od 11 hodin. Po střetu s týmem z chvostu tabulky budou následovat Vinohradským nechvalně známí Kanonýři Kladno. S nimi se Vinohrady utkají od půl čtvrté.

Poslední celkem, který bude o víkendu hájit barvy Vinohrad, budou muži D. Jejich zápasy se odehrají v nedělních podvečerních hodinách ve sportovní hale v Čakovicích. Poslední turnaj přichází s výzvou zabojovat až o třetí místo finální tabulky. Na něj by mohli muži dosáhnout v případě vítězství jak nad Zdicemi, tak i nad Rožmitálem, který právě tuto příčku okupuje. Vítězství by ale muselo být velmi přesvědčivé, nejméně s pětibrankovým rozdílem.

SOBOTA:

Elévové:
9:40 TJ SKV – FBC Říčany modří (MSH Říčany)
11:00 TJ SKV – FBK Olymp Praha Poseidon (MSH Říčany)
13:00 – 15:00 nadstavbová část

Elévové B:
9:40 TJ SKV – FC Bučis Team B (SH VŠE)
11:00 TJ SKV – FbŠ Bohemians Praha 4 (SH VŠE)
13:00 – 15:00 nadstavbová část

NEDĚLE:

Muži D:
16:10 TJ SKV – FBC Zdice (SH Čakovice)
18:30 TJ SKV – FBK Ježci Rožmitál (SH Čakovice)

Dorostenci:
11:00 TJ SKV – FBC Kralupy n/V (SH Kralupy nad Vltavou)
15:30 TJ SKV – FBC Kanonýři Kladno B (SH Kralupy nad Vltavou)

Mladší žákyně:
9:40 TJ SKV – Florbalová akademie MB-D.Bousov (SH BIOS Nové Strašecí)
11:40 TJ SKV – Tatran Střešovice (SH BIOS Nové Strašecí)
13:40 TJ SKV – Herbadent Praha 11 SJM yellow (SH BIOS Nové Strašecí)
15:00 TJ SKV – TJ Sokol Nové Strašecí (SH BIOS Nové Strašecí)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.