Shrnutí víkendu: Dorostenci uzavřeli sezonu dvěma výhrami

2. 5. 2016

Klub

2 minuty čtení

Sezona 2015/2016 je za námi. K jejímu ukončení došlo o uplynulém víkendu, kdy se do hry zapojili naši dorostenci, muži D, mladší žákyně a elévové.

Neděle byla pro sokol krušnější, zejména pro tým mladších žákyň. V Novém Strašecí se mlžky utkaly hned se čtyřmi celky! Přestože ani jeden ze zápasů nedopadl pro naše slečny vítězně, bojovaly velmi statečně, vstřelily celkem 10 branek a zakončily tak letošní sezonu.

Dalším týmem, který v neděli odehrál svá poslední letošní utkání, byli dorostenci. V Kralupech nad Vltavou si zahráli proti domácím a Kanonýrům z Kladna. Oba zápasy pro nás skončily vítězně. Dorostenci tak sice nevybojovali postup, ale v tabulce 2. ligy skončili na krásném čtvrtém místě.

Posledním celkem, který zmíním, jsou muži D. V čakovické sportovní hale odehráli dva zápasy. Proti FBC Zdice zvítězili, Ježkům z Rožmitálu bohužel podlehli. Déčko se na závěr sezony umístilo v soutěži na pátém místě.

Samostatný článek je věnovan turnajům elévů, kterým se o víkendu dařilo velmi slušně. Všem týmům gratuluji a doufám, že příští sezóna bude zase o něco úspěšnější. 

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži D:
TJ SKV – FBC Zdice 9:7
TJ SKV – FBK Ježci Rožmitál 3:10

Dorostenci:
TJ SKV – FBC Kralupy n/V 6:5
TJ SKV – FBC Kanonýři Kladno B 9:4

Elévové:
TJ SKV – FBC Říčany modří 5:1 
TJ SKV – FBK Olymp Praha Poseidon 1:3
TJ SKV – FBC Texas DDM P6 bandits 4:6

Elévové B:
TJ SKV – FC Bučis Team B  10:3
TJ SKV – FbŠ Bohemians Praha 4 7:4 
TJ SKV –  FBC Pitbulláčkové Kolín 10:6

Mladší žákyně:
TJ SKV – Florbalová akademie MB-D.Bousov 2:8
TJ SKV – Tatran Střešovice 1:11
TJ SKV – Herbadent Praha 11 SJM yellow 3:11
TJ SKV – TJ Sokol Nové Strašecí 4:9

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.