Společná oslava všech SKV Ladies!

5. 5. 2016

Ženy A

2 minuty čtení

V našich dívčích a ženských týmech jsou jich desítky, narozeniny a jmeniny má většina z nich jiný den, přesto si SKV Ladies užijí jednu zaslouženou oslavu společně!

Záchrana ženské extraligy, postup béčka do vyšší soutěže, umístění céčka v horní půlce tabulky, statečné výkony juniorek a dorostenek a nefalšované herní nadšení miniladies ze stržek a mlžek - celá dívčí a ženská složka nám zkrátka v minulé sezóně dělala radost na všech frontách.

Zveme proto všechny hráčky, trenérky, rodiče i fanoušky na společný OSLAVNÝ TRÉNINK SKV LADIES celé ženské složky, který proběhne v úterý 10.5. od 17.30 do 20 hodin v hale na Sokole!

Pogratulujeme všem hráčkám k povedené sezóně, poděkujeme trenérkám a trenérům za jejich práci, přivítáme některé nové tváře, vyfotíme se společně v krásných žlutých dresech a hlavně si společně zahrajeme malý pohodový oslavný turnájek!

Hlaste se prosím u svých trenérů a v ÚTERÝ 10.5. se na Vás těšíme!

Pro ty, kteří využívají Facebook, máme připravenou ke společnému tréninku i Facebookovou událost.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.