SKVělý den 2016

23. 5. 2016

Klub

2 minuty čtení

Rádi bychom všechny naše hráče, jejich rodinné příslušníky i ostatní příznivce vinohradského florbalu pozvali na v pořadí již sedmý ročník SKVělého dne.

SKVělý den bude uspořádán v neděli 29. května v hale TJ Sokol Královské Vinohrady. Tradiční společná rozlučka s florbalovou sezonou bude opět zejména ve znamení florbalového turnaj smíšených týmů, namixovaných ze všech kategorií včetně účasti rodičů a všech přátel SKV. Sraz všech účastníků je v 9 hodin.

I letos se bude hrát na dvou zmenšených hřištích a k dispozici budou tradičně domácí dobroty přímo od účastníků. Uvidíme, který tým letos správně vyváží poměr mezi konzumací pochutin a pohybem s florbalovou holí na hřišti.

O výsledky ale až tolik nejde, hlavním cílem je užít si poslední rozlučku s uplynulou sezonou, pobavit se se svými kamarády z klubu a ochutnat co nejvíce dobrot.

Dorazte tedy všichni 29. května do vinohradské sokolovny a přijďte si užít SKVělý den! Přijďte si užít poslední den staré florbalové sezony a pravou nohou vykročit do té nové.

SKV = Společně K Vítězství!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.