Muži zahájí novou sezonu na hřišti Litvínova, ženy se utkají s Panthers

13. 6. 2016

Klub

1 minuta čtení

O víkendu se uskutečnil los celostátních soutěží, který určil, proti komu načnou novou sezonu i dva naše elitní celky. Muži v rámci 1. kola 1. ligy vycestují do Litvínova a v pikantním souboji změří síly s domácím Bivojem. Ženy odstartují ročník na půdě extraligových nováčků z Panthers.

Vinohrady tak hned v prvním kole čeká těžký souboj. Oba týmy se totiž v uplynulé sezoně potkávaly v superlize. Teď se poměří ve druhé nejvyšší soutěži. 1. kolo je naplánované na víkend 17. až 18. září. Ve 2. kole o týden později Vinohradští doma vyzvou Havířov.

Ladies na úvod sezony vyzvou hráčky Panthers, které se díky vítězství v 1. lize kvalifikovaly do nejvyšší soutěže. Oba celky se spolu utkaly v loňské baráži a vítězně z ní vyšel 3:1 na zápasy Sokol. Ve 2. kole budou Vinohrady čelit mistrovským Vítkovicím.

Los prvních kol 1. ligy muzů:
1. kolo: SK Bivoj Litvínov - TJ SKV (17./18. září)
2. kolo: TJ SKV - Torpedo Havířov (24./25. září)

Los prvních kol extraligy žen:
1. kolo: FbC Panthers - TJ SKV (17./18. září)
2. kolo: TJ SKV - 1. SC Vítkovice (24./25. září)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.