Prague Games - den druhý: Dorostenci zaznamenali dvě výhry a zůstávají ve hře

7. 7. 2016

Klub

2 minuty čtení

Už jen jeden tým hájí barvy SKV na právě probíhajících Prague Games. Dorostenci nejprve zakončili skupinu na vynikajícím druhém místě a v prvním kole play off si poradili s Náchodem. Zítra tak od 14 hodin vyzvou na Třebešíně Litvínov.

Dorostencům se na Prague Games slušně daří. Po dvou remízách si svěřenci Jonáše Sigla a Boleslava Kytky připsali konečně i první vítězství. Vsetín porazili 3:2. Stejný výsledek pak Vinohradští zopakovali také v úvodním kole vyřazovací části proti náchodským primátorům a zítra odpoledne tak mohou v 1/16 finále vyzvat Litvínov.

Ostatním celkům se tolik nedařilo. Jako první opustili turnaj junioři. Ti ve skupině ze čtyř zápasů nevybojovali ani bod a svou pouť na Prague Games zakončili prohrou 0:2 s kvalitním švédským celkem Huddinge. Ve stejné době se s Prague Games rozloučili naši nejmladší. Velmi mladý tým ovšem posbíral za pět zápasů cenné zápasové zkušenosti.

Na letošních Prague Games končí brzo také juniorky a starší žáci. Náš jediný dívčí tým narazil v úvodním kole play off na finský celek Northern Stars a prohrál 0:13. Starší žáci vyzvali Havířov, ale ani oni na svého soupeře nestačili a po porážce 0:5 dál nepostoupili.

Výsledky 2. hracího dne:

Junioři (kategorie B18):
TJ SKV - 1. FBC Zvolen 0:2
TJ SKV - Florbal Ústí 3:5
1/32 finále: TJ SKV - Huddinge IBS White 0:2

Dorostenci (kategorie B16):
TJ SKV - Florbal Vsetín 3:2
1/32 finále: TJ SKV - Florbal Primátor Náchod 3:2

Starší žáci (kategorie B15):
TJ SKV - FBŠ Slavia Plzeň 0:2
1/32 finále: TJ SKV - TJ Slovan Havířov 0:5

Mladší žáci a elévové (kategorie B13):
TJ SKV - Florbal Primátor Náchod 0:16
1/32 finále: TJ SKV - Ajer IBK 1:9

Juniorky (kategorie G18):
TJ SKV - FbŠ Bohemians 1:11
TJ SKV - Täby FC DJ 0:5
1/16 finále: TJ SKV - Northern Stars G18 0:13

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.