Prague Games - den třetí: Jízdu dorostenců zastavilo švédské Älvsjö

8. 7. 2016

Klub

1 minuta čtení

Nejdále ze všech našich týmů na Prague Games došli dorostenci. Svěřenci trenérů Sigla a Kytky už včera porazili Náchod a dnes si poradili i s Litvínovem. Stopku jim vystavil až švédský celek Älvsjö, který v osmifinále zvítězil 2:0.

Dorostenci se na Prague Games prezentovali slibnými výkony a v sezoně budou usilovat o návrat do 1. ligy. Na turnaji zaznamenali tři výhry, dvě remízy a jednu porážku.

Dnes odpoledne výběr dorostenců na Třebešíně zdolal v dramatickém utkání Litvínov. V utkání si Vinohradští hned dvakrát vypracovali dvougólové vedení, ale soupeř pokaždé vstřelil kontatkní branku. Na čtvrtý gól SKV už Litvínovští nezareagovali a sokolové tak po výhře 4:2 postoupili mezi 16 nejlepších.

V osmifinále na ně čekal silný švédský celek Alvsjö, které v utkání potvrdilo svoje kvality a po výhře 2:0 prošlo do čtvrtfinále. Kluci ovšem zažili úspěšný turnaj, za který si zaslouží pochvalu!

Výsledky 3. hracího dne:

Dorostenci (kategorie B16):
1/16: TJ SKV - SK Bivoj Litvínov 2000 4:2
osmifinále: TJ SKV - Alvsjö AIK P00 0:2

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.