SKV se rozloučí s pohárovou sezonou duelem s Českou Lípou

28. 11. 2012

Muži A

2 minuty čtení

Vinohrady zakončí své vystoupení v Poháru České pojišťovny domácím zápasem s Českou Lípou.

Ačkoliv ligová sezona je teprve  v polovině, Pohár České pojišťovny se začíná blížit svému finále. Čtvrtfinálové skupiny mají před sebou už jen pár zbývajících zápasů a jedním z nich je střet dvou rivalů z první ligy, tedy SKV a České Lípy.

Oba soupeři už se letos setkali v ligovém zápase, který ovládly na domácí půdě Vinohrady 12:6. Jelikož už je ve skupině B o postupujícím do semifinále rozhodnuto, hraje se o čest a trenéři obou celků mají možnost zapojit do hry další hráče, kteří v ostatních zápasech nedostávají až tolik prostoru.

SKV se zvedlo ze série porážek a v posledních dvou zápasech slavilo výhru. V tabulce první ligy se tak posunulo na druhé místo, kde ztrácí pět bodů na vedoucí Pardubice. Vinohradští mohou dosáhnout druhého místa i v pohárové tabulce skupiny B. Pokud Českou Lípu porazí, zařadí se na druhou příčku za jistého postupujícího, tedy střešovický Tatran.

Zápas se hraje ve čtvrtek od osmi hodin večer ve vinohradské sokolovně.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.