Vinohrady dokráčely v Ostravě do čtvrtfinále

28. 8. 2016

Ženy A

2 minuty čtení

Brněnské Židenice se postaraly o vyřazení vinohradského áčka na přípravném turnaji v Ostravě. Ladies tak loňské stříbrné umístění nezopakují.

S deseti hráčkami do pole a dvěma brankářkami se ženy vydaly změřit síly s českými, slovenskými či polskými týmy. Ve skupině svěřenkyně Bolka Kytky a Pavla Doubka zaznamenaly tři výhry a tři porážky a do předkola vyřazovací části šly ze čtvrté příčky.

V předkole play off pak Ladies vyzrály na juniorky Vítkovic a po výhře 3:1 postoupily mezi osm nejlepších celků turnaje. Ve čtvrtfinále na ně však čekal suverén základní části brněnské Židenice, které do té doby na turnaji zaznamenaly ze šesti zápasů šest výher.

Papírové předpoklady se nakonec vyplnily. Židenice ovládly čtvrtfinále 5:2 a celý turnaj nakonec vyhrály, když ve finále porazily vítkovický výběr 3:1.

Výsledky Vinohrad v základní skupině:

TJ SKV - FbK Kométa Spišská Nová Ves 2:8
TJ SKV - 1. SC Vítkovice Summer DT 1:2
TJ SKV - K1 Florbal Židenice B 3:0
TJ SKV - MMKS Podhale Nowy Targ 6:2
TJ SKV - FBS Olomouc 2:4
TJ SKV - FBC Ostrava juniorky 4:2

Výsledky Vinohrad v play off:

Předkolo: TJ SKV - 1.SC Vítkovice juniorky 3:1
Čtvrtfinále: TJ SKV - K1 Florbal Židenice 2:5

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.