Ladies začínají na hřišti nováčka

15. 9. 2016

Ženy A

2 minuty čtení

Na půdě Panthers Praha načnou Vinohrady nový ročník extraligy žen. Utkání se uskuteční v neděli 18. září od 18 hodin v hale střešovického Tatranu.

Po účasti na Czech Open a Ostrava Cupu a dlouhé letní přípravě je tady konečně ostrý test! Ladies poměří síly s nováčkem nejvyšší soutěže, se kterým se utkaly před rokem v rámci baráže o udržení v extralize.

Pantherky tenkrát ovládly hned první zápas, následné tři však patřily Sokolu, který si tak vybojoval setrvání mezi elitou. Oba týmy se rovněž kdysi potkávaly v 1. či 2. lize.

Mezi největší opory soupeře budou jistě patřit brankářka Kristýna Horňáková, která do pražského týmu zamířila ze švýcarského Burgdorfu. Tahounkami týmu jsou dlouhodobě také Eva Krauskopfová či bývalá hráčka Vinohrad Natálie Sátrová.

Duel se odehraje ve Střešovicích, kde Panthers našli útočiště pro své domácí zápas. Hala v Radlicích totiž nevyhovuje regulím pro nejvyšší soutěž. Nový ročník pro naše holky vypukne v neděli v 18 hodin!

1. kolo extraligy žen:

neděle 18:00 Panthers Praha - TJ SKV (hala Tatran Střešovice)

Foto: Otakar Prášek

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.