Ostrý start! Muži v neděli vyzvou na domácí půdě Litvínov

15. 9. 2016

Muži A

2 minuty čtení

Hned na úvod čeká Sokol těžká prověrka. Při obnovené premiéře v 1. lize přijede k prvnímu zápasu do Rieger arény litvínovský Bivoj, tedy soupeř z 2. kola play down uplynulé superligové sezony. Naposledy se z výhry radovaly Vinohrady, v neděli od 18 hodin v Rieger aréně se bitva rozjede nanovo.   

Svěřenci Martina Hovořáka za sebou mají celkem úspěšné počínání na Czech Open a Sokol Cupu, kde se utkali i s několik superligovými soupeři. Teď je však čeká první ligový zápas v novém ročníku.

Do Prahy přijede Litvínov, s nímž se sokolové utkali na jaře v rámci 2. kola play down. Sedmizápasovou sérii ovládli Vinohradští a poslali Litvínov do 1. ligy, byť v následné baráži nestačili na Kladno a také sestoupili do druhé nejvyšší soutěže.

Všechny duely 2. kola byly vyrovnanou podívanou s dramatickými koncovkami a obraty. Teď se obě mužstva potkají znova, nutno dodat, že s výrazně pozměněnými sestavami. Kádr Vinohrad doznal přes léto velkých změn, také Litvínov přišel o svého nejzkušenějšího hráče Daniela Huliče.

Zápas se odehraje v neděli od 18 hodin v domácí Rieger aréně. Vstupné je 30 Kč, permanentkáři mají vstup samozřejmě zdarma. Permanentní vstupenku zakoupíte za 200 Kč a platí na všechny zápasy 1. ligy mužů a extraligy žen. Nákup je možné provést při návštěvě kteréhokoliv domácího utkání družstva mužů či žen SKV.

1. kolo 1. ligy mužů:

neděle 18:00 TJ SKV - SK Bivoj Litvínov (Sokol Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.