Víkendové menu: Nová sezona je tu, do boje vyrazí 6 týmů!

16. 9. 2016

Klub

3 minuty čtení

Nová sezona už netrpělivě přešlapuje za dveřmi a kromě našich elitních týmů jí v prvním hracím víkendu vyjdou vstříc další tři dospělácké a tři mládežnické celky. Na pražských hřištích tak bude k vidění mimo jiné i kompletní ženská základna SKV se svými třemi celky nově ve třech různých soutěžích

Víkend odstartují ženy B, které se v Kunraticích postaví starým známým z Athletics. Kromě toho, že se jedná o první zápas SKV v nové sezoně, bude to také první zápas v 2. lize žen po roční odmlce, kdy ženy B nestupovaly v nižší soutěži společně s céčkem. V druhé zápase pak budou holky čelit kolegyním sokolkám z Nového Strašecí.

V poledne na své dámské protějšky naváží v rámci pražského středočeského přeboru muži C, kteří jsou nováčkem soutěže poté, co loni dominovali o soutěž níž. Ti v prvním kole změří své síly s břevnovským Sokolem, v druhém pak s FBK Fat Pipe Vosy Praha. Ačkoliv jsou Vinohrady pořádajícím týmem, najdou naše bravy pro tento turnaj azyl v nedaleké hale VŠE na Třebešíně.

Třetím seniorským hrajícím celkem toho víkendu pak bude ženské céčko, které rovněž organuzije svůj turnaj. Tentokrát se však všechny boje o body pod taktovkou SKV odehrají v dobře známém prostředí naší letité Rieger Arény, kde holky zahájí stíhací jízdu za vítězství poprvé po desáté hodině proti Děkance, podruhé pak před třetí proti pražské Slávii.

Z mládežnických týmů odstartují o tomto víkendu svou sezonu dorostenky, na které čeká porce hned tří utkání. V Radlicích nastoupí postupně proti celkům z Kutné Hory, Kralup nad Vltavou a nakonec proti Panthers Praha.

V sobotu i v neděli pak budou kondičku z léta zúročovat i starší žáci, nejmladší hrající celek víkendu. Na rozdíl od svých starších spolubojovníků se však oba celky vydají za hranice hlavního města. První tým se v sobotu vydá do Čelákovic, druhý pak v neděli do Zruče nad Sázavou.

Všem hrajícím celkům držíme palce a přejeme úspěšný start nové sezony.

Sobota:

Muži C:
12:00 TJ SKV – FT Sokol Břevnov (SH VŠE)
16:30 TJ SKV – FBK Fat Pipe Vosy Praha (SH VŠE)

Ženy B:
8:00 TJ SKV – Athletics Praha (SH ZŠ Kunratice)
14:00 – TJ SKV – TJ Sokol Nové Strašecí (SH ZŠ Kunratice)

Starší žáci A:
11:00 TJ SKV – FBC Kutná Hora (SH BIOS Čelákovice)
12:20 TJ SKV – BLACK ANGLES WHITE (SH BIOS Čelákovice)
13:00 – 15:00 nadstavbové boje

Neděle:

Ženy C:
10:10 TJ SKV – Děkanka SK Praha 4 (TJ Sokol Vinohrady)
14:50 TJ SKV – FBC Slavia Praha (TJ Sokol Vinohrady)

Dorostenky:
9:55 TJ SKV – FBC Kutná Hora (TJ Radlice)
12:05 TJ SKV – FBC Kralupy n/V (TJ Radlice)
13:20 TJ SKV – Panthers Praha (TJ Radlice)

Starší žáci B:
10:20 TJ SKV – FBC Slavia Praha (SH Zruč nad Sázavou)
11:40 TJ SKV – 101. Sportovní klub Praha (SH Zruč nad Sázavou)
13:00 – 15:00 nadstavbové boje

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.