Víkendové menu: Ženy se mohou dostat do čela první ligy

28. 11. 2012

Klub

3 minuty čtení

O víkendu uvidíte kromě mužského áčka v akci také ženy, dorostence, rezervu juniorů a do turnaje byla přihlášena rovněž naše přípravka.

Již tuto středu odehrají dorostenci svou ligovou dohrávku. A nečeká je nic lehkého. Utkají se totiž se střešovickým Tatranem. SKV se nachází na samém dně tabulky s hrozivým skóre 28:108! Dorostenecká sestava trpí mnoha absencemi klíčových hráčů, kteří chyběli dorostencům i o uplynulém víkendu, trenéři tedy nemají zrovna jednoduchou situaci. To Tatranu patří zatím čtvrtá příčka s tím, že všechny týmy před ním mají odehrány o tři zápasy víc.
 
Pozornost všech fandů SKV se však bude v sobotu soustředit především na zápas mužského áčka. To vyráží ke svému zápasu až do daleké Ostravy, kde se setká s místním MVIL. Vinohrady konečně opět nastartovaly své motory a po dvou ligových vítězstvích se posunuly zpět na druhé místo v tabulce. Ostrava však letos vůbec nepůsobí dojmem vystrašeného nováčka a dokázala už obrat o body nejednoho favorita.
 
První prosincový den si budou muset přivstat junioři B, protože je čeká sice jen jedno utkání, zato od 8:00 v Radlicích. Soupeřem jim bude Floorbal Club Falcon, který se nachází na šestém místě a v případě výhry se v tabulce posune právě před Sokol.
 
K velmi důležitým zápasům vyjíždí ženy, které se vydají do České Lípy bojovat v nepřímém souboji s Herbadentem B o první příčku. Ovšem také je nečeká nic lehkého. Od 11:30 se sice utkají s předposlední Českou Lípou, o tři hodiny později už se jim však postaví daleko těžší soupeř - Bivojky Litvínov, které na sokolky ztrácejí pouhý bod. Dá se tedy čekat, že bude k vidění velmi kvalitní utkání.
 
Další složkou, která bude prezentovat o víkendu Sokol je přípravka, tedy úplně nejmladší naděje SKV. V Kunraticích se utkají s Orkou, Dvojkou Praha a s Tygříky z Nehvizd.
 

Středa 28. 11. 2012:

Dorost:
20:30 TJ SKV - Tatran Střešovice (Vinohrady)
 

Sobota 1. 12. 2012:

Muži A:
17:00 1. MVIL Ostrava - TJ SKV (Dopravní Ostrava)
 
Ženy A:
11:30 TJ SKV - FBC Česká Lípa (Česká Lípa)
14:30 TJ SKV - SK Bivojky Litvínov (Česká Lípa)
 
Junioři B:
8:00 TJ SKV - Floorbal Club Falcon (Radlice)
 

Neděle 2. 12. 2012:

Přípravka:
9:00 TJ SKV - Orka (Kunratice)
10:00 TJ SKV - SK Dvojka (Kunratice)
11:00 TJ SKV - Tygříci Nehvizdy (Kunratice)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.