Cenná výhra! Vinohrady na úvod porazily Litvínov 6:2

18. 9. 2016

Muži A

2 minuty čtení

Vinohrady se do 1. ligy vrátily vítězně! V úvodním kole na domácí půdě zdolaly Litvínov 6:2. Dvěma góly k výhře dopomohl útočník Jan Zavadil.

Vinohradští ale nevstoupili do zápasu ideálně. Už už to vypadalo, že první třetina bude bezgólová, když se Ondřej Stuchlík provinil hrou v brankovišti a následný nájezd proměnil Skuhrovec. Do šaten tak šli spokojenější Severočeši.

Po přestávce však k radosti domácích diváků přišel obrat. Nejprve ve 24. minutě odpověděl na proměněné trestné střílení hostů stejným způsobem Zavadil a zařídil vyrovnání.

Ve 27. minutě šli sokolové poprvé do vedení. Skřivánek s Dolejšem si pohráli s litvínovskou obranou a poslali svůj tým do vedení. Ačkoliv se z něj Vinohradští neradovali dlouho, zbytek druhé části patřil opět jim.

Po druhé trefě Skuhrovce na 2:2 totiž ve 31. minutě vrátil domácím vedení v přesilovce Jakub Záň a na 4:2 zvýšila letní posila Vinohrad Jaromír Lisa.

SKV si ve třetí třetině pojistilo náskok dalšími dvěma brankami a nakonec tak zvítězilo 6:2. Slušným výkonem se v bráně předvedl další novic ve vinohradské sestavě Martin Dejmal.

TJ SKV - SK Bivoj Litvínov 6:2 (0:1, 4:2, 2:0)

Branky a nahrávky: 24. Zavadil, 27. Skřivánek (Dolejš), 31. J. Záň (Skřivánek), 36. Lisa (Z. Stuchlík), 53. Zavadil (Z. Stuchlík), 57. Lanc (J. Záň) - 19. Skuhrovec, 30. Skuhrovec (Kozlík). Rozhodčí: Drápal, Pospíšil. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:1. Diváci: 85.

Sestava SKV: Dejmal - D. Záň, O. Stuchlík (C), Lanc, Trávníček - Lisa, Z. Stuchlík, Zavadil - Skřivánek, Dolejš, Hartman - Burian, J. Záň, Pecha - Mikšovský. Trenér: Martin Hovořák.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.