V sobotu na muže, v neděli na ženy

23. 9. 2016

Klub

2 minuty čtení

Rieger aréna bude o víkendu plná florbalu. V sobotu od 18 hodin vyzvou Boys Havířov, v neděli od 16:00 zase na hřiště vyrazí Ladies, které se utkají s úřadujícími mistryněmi z Vítkovic. Dorazte oba týmy podpořit!

Boys vstoupili do nové sezony vítězně. Minulý víkend porazili rivala z Litvínova 6:2, následně postoupili dál i v Poháru České pojišťovny a teď změří síly s navrátilcem do 1. ligy Havířovem. Pegres v úvodním kole nadělil Pelhřimov 7:1, když si čtyři gólové nahrávky připsal někdejší reprezentant a legenda havířovského florbalu Pavel Kožušník.

V neděli se o první body v nové sezoně budou snažit Ladies. Svěřenkyně Bolka Kytky v úvodním kole prohrály na půdě nováčka Panthers 3:5. Teď je ale čeká o mnoho těžší soupeř. Do Riegrových sadů totiž přijedou obhájkyně titulu Vítkovice, které se chystají na nadcházející Pohár mistrů ve švédském městě Boras.

Jako předkrm před duely obou áček můžete navštívit také oblíbenou Benfiku, která načíná už svou třetí sezonu v divizi, tedy čtvrté nejvyšší soutěži. V sobotu sokolové vyzvou od 14:30 béčko Startu, v neděli od 12:30 pak Florbalovou akademii Mladá Boleslav. Víkend v Rieger aréně bude nabitý! SKV = Společně K Vítězství.

2. kolo 1. ligy:

sobota 18:00 TJ SKV - Florbal Pegres Havířov (Vinohrady)
vstupné: 30 Kč, permanentkáři zdarma

2. kolo extraligy žen:

neděle 16:00 TJ SKV - 1. SC TEMPISH Vítkovice (Vinohrady)
vstupné: 30 Kč, permanentkáři zdarma

1. a 2. kolo divize:

sobota 14:30 TJ SKV "B" - FBC Start98 "B" (Vinohrady)
neděle 12:30 TJ SKV "B" - Florbalová akademia MB (Vinohrady)
vstupné: zdarma

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.