Perný sváteční den: Boys vyrazí do Varů, Ladies se představí na Děkance

27. 9. 2016

Klub

2 minuty čtení

Nejvyšší soutěže se tradičně hrají i 28. 9., tedy v Den české státnosti, a tak se ke svým bojům musejí připravit také obě áčka. Muži pojedou na západ Čech do Karlových Varů, aby vyzvali místní Hurrican, ženy se v pravé poledne na Děkance představí v souboji s domácím Elite.

Muži předvedli slušný start do sezony a ze dvou domácích zápasů vytěžili plný počet bodů. Nejprve porazili rivala z Litvínova 6:2 a následně zvládli rovněž divoké utkání s Havířovem, ve kterém nakonec triumfovali těsně 7:6.

Nyní čekají na svěřence Martina Hovořáka Karlovy Vary. Nováček soutěže může těžit ze spolupráce se Spartou, a tak do jeho kádru v létě zamířili sparťané Miroslav Šnajdr a Adam Smetana.

Vary v úvodním kole doma prohráli s brněnským Hattrickem, chuť si spravili až ve druhém zápase. Z Pelhřimova si totiž odvezli všechny tři body za výhru 8:6. Mužstvo zatím táhnou čtyřbodoví Miroslav Horký a Daniel Macek

Ladies se úvod sezony nevydařil. Nejprve Vinohrady padly na hřišti nováčka Panthers 3:5 a pak dostaly 16 branek od mistrovských Vítkovic. Nyní se střetnou s Elite, které v uplynulém kole rovněž padlo na půdě Panthers.

Elite se snaží těžit ze spolupráce s Bohemians, proto řada mladých hráček zamířila od "klokanů" právě do Elite, naopak opačným směrem putovaly například Zittová, Chvátalová a další. Ladies můžete přijít podpořit, utkání se hraje na Děkance a začíná ve 12 hodin.

3. kolo 1. ligy mužů:

středa 14:00 FB Hurrican Karlovy Vary - TJ SKV (HMS Karlovy Vary)

3. kolo extraligy žen:

středa 12:00 Elite Praha - TJ SKV (Děkanka)

Foto: Otakar Prášek

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.