Ladies dnes vstoupí do Poháru České pojišťovny

30. 9. 2016

Ženy A

2 minuty čtení

Ženské áčko Vinohrad dnes ve Stochově odehraje první zápas v letošním ročníku Poháru České pojišťovny. Ladies se v rámci 2. kola utkají s Novým Strašecím. Duel vypukne v 19 hodin.

Po letech, kdy naše ženy vstupovaly do poháru už v 1. kole, byly tentokráte Vinohrady nasazeny až do kola s pořadovým číslem 2, a tak se skupinové fázi vyhnuly. To znamená, že pro ně pohárová soutěž odstartuje až dnes střetnutím s Novým Strašecím.

Účastník 2. ligy žen vstoupil do nové sezony úspěšně. V lize si připsal na úvod dvě výhry a společně s rezervou Bohemky a Startem je na čele 2. ligy. V 1. kole poháru Strašecí porazilo Králův Dvůr a Tábor, a i přes prohry s Kladnem a plzeňskou Slavií postoupilo ze druhého místa dál.

Vítěz utkání narazí v osmifinále na lepšího z dvojice Bohemians - Start98. Duel začíná dnes v 19 hodin ve sportovní hale Stochov. Ladies mají nabitý program. V neděli odehrály střetnutí s Vítkovicemi, ve středu nastoupily ve 3. kole na půdě Elite, dneska je čeká pohár a zítra 4. kolo s Olomoucí. Držme tedy palce!

2. kolo Poháru České pojišťovny:

pátek 19:00 TJ Sokol Nové Strašecí - TJ SKV (SH Stochov)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.