Sokolové přišli o všechny body po zběsilé přestřelce

28. 9. 2016

Muži A

2 minuty čtení

V utkání na půdě Karlových Varů vedli Vinohradští už 4:1 a 5:2, ještě devět minut před koncem drželi jednogólový náskok, přesto nakonec odjíždějí bez bodu. Soupeř v závěru duel otočil ve svůj prospěch a po výsledku 12:9 si tak SKV připisuje první porážku v novém ročníku.

Svěřenci Martina Hovořáka opět potvrdili, že mají solidní vstupy do utkání. Po úvodní dvacetiminutovce svítilo na ukazateli příznivé skóre 4:1 pro Pražany. Hned tři gólové nahrávky si v první periodě připsal člen elitního útoku Jaromír Lisa.

V první polovině prostřední části gól diváci neviděli, ta druhá ovšem naznačila, že tenhle zápas ještě bude pěkná divočina. Vinohrady si vypracovaly vedení 5:2, následně se však Vary dvěma góly dostaly zpátky na dostřel.

To byl ovšem pouze předkrm toho, co se událo ve třetině třetí. Vinohradští opět odskočili do dvougólového vedení, které však domácí během dvou minut smazali. Třikrát se pak opakovala podobná situace. Sokolové si vypracovali jednobrankový náskok (7:6, 8:7, 9:8) a Hurrican pokaždé srovnal.

V 53. minutě to tedy bylo 9:9. Jenže pak už se hosté úspěšné trefy nedočkali. Naopak. Pět minut před koncem Gasparik zkompletoval hattrick a vůbec poprvé v zápase poslal Vary do vedení. Po něm se ještě prosadil dvakrát Šnajdr, který tak korunoval svůj výborný výkon (5+3).

Vinohrady prohrály 9:12. 1. liga se však v rychlém tempu posouvá dál a už v neděli budou mít hoši příležitost porážku odčinit. Na domácí půdě vyzvou v pražském derby Start98.

FB Hurrican Karlovy Vary - TJ SKV 12:9 (1:4, 3:1, 8:4)

Branky a nahrávky: 14. Šnajdr (Černý), 32. Macek (Smolka), 35. Černý (Horký), 38. Šnajdr (Smetana), 44. Šnajdr (Macek), 46. Macek (Šnajdr), 47. Gasparik (Šnajdr), 48. Horký (Mosler), 53. Gasparik (Smetana), 56. Gasparik (Šnajdr), 57. Šnajdr (Macek), 59. Šnajdr (Gasparik) - 11. Hanák (Lisa), 16. Hartman (D. Záň), 18. Zavadil (Lisa), 20. J. Záň (Lisa),33. Hartman (Suchý), 44. Hartman (Dolejš), 46. Hanák (Zavadil), 48. Lisa (Hanák), 51. Dolejš. Rozhodčí: Baloun, Šuvada. Vyloučení: 3:1. Využití: 1:2. Diváci: 230.

Sestava SKV: Buchta - J. Záň, Lanc, D. Záň, Suchý, Kubík - Lisa, Skřivánek, Zavadil - Hartman, Dolejš, Burian - Pecha, Beran, Hanák - Totzauer, Mikšovský. Trenér: Martin Hovořák.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.