Vinohrady se s pohárem rozloučily výhrou, Lípu přestřílely 11:9

1. 12. 2012

Muži A

3 minuty čtení

Vinohrady v konečné tabulce skupiny B obsadí po výhře nad Českou Lípou druhou příčku.

SKV mělo tradičně silnější až druhou polovinu zápasu. V té první se hosté rychle dostali do vedení a po úvodní třetině si vybudovali dvougólový náskok. Hrstka diváků sledovala povedený výkon České Lípy, Vinohradští nepodali v úvodní třetině ideální výkon, jejich čas měl však teprve přijít.
 
Ve druhé třetině to byli právě domácí, kteří se dostali na koně, vyhnali Ponomareva z českolipské branky a po sehrání dvou pohledných akcí využili obě přesilovky, které jim rozhodčí v prostřední dvacetiminutovce nabídli. No a protože se to v ten den jen hemžilo vlastními brankami, jednou takovou poslal necelou minutu před koncem sokoly do vedení Lukáš Kotera.
 
Domácím patřil také úvod poslední třetiny. Díky brakám Mikšovského a Piňose se dostali už do třígólového trháku, který po brance českolipského Mlejnka ještě navýšil znovu Eda Piňos a pak i Pepa Mareš. Ačkoliv se Lípa snažila ještě výsledek zvrátit, zmohla se jen na jeho zkorigování. SKV tak zvítězilo 11:9 a kromě České Lípy v tabulce skupiny B získalo skalp i extraligové Boleslavi.
 
TJ SKV – FBC Česká Lípa 11:9 (2:4, 3:2, 4:3)
 
Branky a nahrávky: 13. Vnuk (vlastní), 15. Jan Buchta (Svoboda), 26. Smutný, 27. Jan Buchta (Svoboda), 31. J. Mareš (Jan Buchta), 33. Trčálek (Jan Buchta), 40. Kotera (vlastní), 44. Mikšovský (Raiter), 46. Piňos (Svoboda), 53. Piňos (Jan Buchta), 53. J. Mareš (Kytka) – 5. Mach (Jeřábek), 15. Mach (Jansa), 17. Merlíček (Mlejnek), 19. Jirsa (Tichý), 27. Kytka (vlastní), 39. Jansa, 46. Mlejnek (Tichý), 57. Jeřábek, 60. Karel. Rozhodčí: Sochůrek, Žďárský. Vyloučení: 2:2. Využití: 2:1. Diváci: 55.
 
Sestava: Kempa - Záň, Kytka, M. Mareš, Houra, Šach, Gregor - Pecha, Mikšovský (C), Raiter, Piňos, Smutný, Trčálek, Jan Buchta, Svoboda, Menhart, J. Mareš, Hartman, Krůšek. Trenéři: Michal Pazdera, Pavel Doubek a Luděk Pokorný.
 
 

KONEČNÁ TABULKA SKUPINY B:

1. Tatran Střešovice 9 bodů
2. TJ SKV 6 bodů
3. BILLY BOY Mladá Boleslav 3 body
4. FBC Česká Lípa 0 bodů
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.