Ladies se v neděli střetnou s Ostravou

6. 10. 2016

Ženy A

2 minuty čtení

Extraliga žen rychlým tempem spěje dál. V neděli se v Riegrových sadech představí další celek z Moravy. Do sokolovny přijede ostravské FBC. Utkání se uskuteční od 16 hodin.

Ladies nevstoupily do nové sezony zrovna nejlépe. Ze čtyř zápasů mají na svém kontě 1 bod. V duelu s Elite však sahaly po výhře a dobře rozehrané měly také zápas s Panthers či Olomoucí. Bohužel to na body nestačilo.

Teď mají svěřenkyně Bolka Kytka šanci na nápravu proti rivalovi z Ostravy. Ostravanky mají po čtyřech zápasech bodů šest a nacházejí se na sedmém místě tabulky.

Vysokou výhru si FBC připsalo s Jičínem (9:1), v úvodním kole zdolalo také Židenice (6:3). V posledním zápase jen těsně padlo s Bohemians. Nejproduktivnější hráčkou týmu je se sedmi body Andrea Pastušková, která do týmu přišla před sezonou na hostování z Vítkovic.

Ladies proti Olomouci nastoupily z rozlišných důvodů v hodně nekompletní sestavě, proti Ostravě by to už však mělo být lepší. A tak doufejme, že uvidíme dobré utkání se šťastným koncem pro domácí barvy! SKV = Společně K Vítězství!

5. kolo extraligy žen:

neděle 16:00 TJ SKV - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.