Mužské áčko se představí ve Svitavách

5. 10. 2016

Muži A

2 minuty čtení

Teprve druhé venkovní utkání čeká svěřence Martina Hovořáka. V rámci 5. kola 1. ligy mužů zamíří Boys do Svitav. Utkání se odehraje v sobotu 8. 10. od 20 hodin.

Vinohradští mají za sebou první čtyři zápasy v nové sezoně. Ty první dva na domácí půdě zvládli bez ztráty body. Nejprve zdolali rivala z Litvínova a následně těsně přehráli i houževnatý Havířov.

První ztráty přišly až pak. Na půdě Karlových Varů SKV dlouho vedlo, dokonce ještě pár minut před koncem to bylo 9:8 pro Pražany. V závěru ale tým z lázeňského města skóre otočil a nakonec vyhrál 12:9.

Naposledy se sokolové představili v domácím utkání se Startem. Vyhecované derby pro sebe ukořistili až po samostatných nájezdech. Soupeř totiž půl minuty před koncem vyrovnal na 6:6 a zápas tak musel do prodloužení.

V něm diváci branku neviděli, a proto duel rozsoudily až dva úspěšné nájezdy Michala Dolejše. Sobotní soupeř Vinohrad Svitavy zaznamenaly v uplynulém kole svou první výhru v nové sezoně, když porazily Pelhřimov na jeho půdě 6:4.

5. kolo 1. ligy mužů:

sobota 20:00 FbK Svitavy - TJ SKV (SH Na Střelnici Svitavy)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.