Víkendové menu: Mladší žákyně čeká první turnaj sezony

7. 10. 2016

Klub

2 minuty čtení

O nadcházejícím víkendu se představí jen málo vinohradských týmů, přesto bude každý boj důležitý. Mladší žáci hrají turnaj v domácí hale, sezóna se rozjíždí také našim nejmladším děvčatům.

Z dospělých celků pak dresy oblečou muži B a ženy C. Benfika se v sobotu vydá na Jižní Město za B týmem úřadujícího mistra. Ten v prvních kolech divize nebodoval. Druhý den se pak muži představí v Kunraticích, kde je očekávají Wizards, kteří mají na kontě tři body.

Do Ruzyně se v sobotu brzy ráno vypraví C tým žen, aby se postavil Herbadentu a následně týmu Cirkus Praha. Herbadent byl stejně jako naše ženy v prvním kole stoprocentně úspěšný, Cirkus si potom připsal tři body. Čelo tabulky se tak zřejmě roztrhá.

Domácí turnaj mladších žáků tedy zažije naše pamětihodná sokolovna a to už v sobotu. Vinohradští se pak utkají stejně jako jejich dospělí kolegové s Wizards a Kobyliskými Vikings.

První turnaj sezóny mají na programu nejmladší zástupkyně něžného pohlaví. Mladší žákyně se za prvními zápasy vydají až do Dolního Bousova, kde si zahrají s Mladou Boleslaví a pražským Texasem. Všem našim celkům držíme palce!

SOBOTA:

Muži B:
18:00 TJ SKV – FAT PIPE FLORBAL CHODOV B (SH Jižní Město)

Ženy C:
8:00 TJ SKV - Herbadent FK Jižní Město B (TJ Ruzyně)
10:20 TJ SKV – Cirkus Praha (TJ Ruzyně)

Mladší žáci:
9:40 TJ SKV – Wizards DDM Praha 10 orange (TJ SKV)
11:00 TJ SKV – Vikings group TJ Sokol Kobylisy (TJ SKV)
13:00 – 15:00 nadstavbová část

NEDĚLE:

Muži B:
19:30 TK SKV – Wizards DDM Praha 10 (SH ZŠ Kunratice)

Mladší žákyně:
9:40 TJ SKV – Florbalová akademie MB 2005 (SH ZŠ Dolní Bousov)
11:00 TJ SKV – FBC Texas DDM P6 (SH ZŠ Dolní Bousov)
13:00 – 15:00 nadstavbová část

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.