Ve středu pohár s Českou Lípou

11. 10. 2016

Muži A

2 minuty čtení

Sokoly čeká anglický týden. Ve středu od 19:30 vyzvou na domácím hřišti dobře známého soupeře z 1. ligy Českou Lípu. V neděli se pak v sokolovně představí brněnský Hattrick.

Vinohrady jsou pravidelným účastníkem tuzemské pohárové soutěže. I letos válčí sokolové na této frontě. Ve 4. kole zdolali Jaroměř 6:4 na jejím hřišti. Nyní se s Českou Lípou utkají o postup do skupinové fáze. Pojďme se společně ohlédnout za posledními ročníky poháru z pohledu SKV.

Sezona 2013/2014: Tehdy prvoligoví Vinohradští neudrželi nadějné vedení proti extraligovému Liberci a na domácí půdě padli 5:6. Do skupinové fáze tak nepostoupili.

Sezona 2014/2015: Sokolové na počátku své pohárové cesty nejprve vyřadili Králův Dvůr, ve skupině však následně prohráli všechny tři duely, a to s Bohemians, Chodovem a Mukařovem.

Sezona 2015/2016: Vinohrady opět postoupily přes Králův Dvůr do skupinové fáze. V ní měly opravdu těžký los. Na Boleslav a Tatran nestačily, s Českou Lípou uspěly, a tak skupinu zakončily na třetím místě se ziskem tří bodů.

5. kolo Poháru České pojišťovny:

středa 19:30 TJ SKV - FBC Česká Lípa (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.