Shrnutí víkendu: Benfika i ženské céčko poprvé prohrály

12. 10. 2016

Klub

2 minuty čtení

O víkendu se do hry zapojily dva seniorské rezervní týmy a oba dva ze svých zápasů vytěžily jednu výhru a jednu porážku.

Mužské béčko nejprve rozmetalo rezervu Chodova. Na jeho hřišti vyhrálo vysoko 13:3. I když byli kluci v okleštěné sestavě, s týmem z Jižního Města si dokázali hravě poradit. Kanonýr Matěj Špaček v utkání zaznamenal skvělých šest gólů, Vítek Neuman si zase připsal pět asistencí.

V neděli už to pro svěřence Viktora Vondry tak slavné nebylo. Houževnatí Wizards stejně jako v minulé sezoně postavili před svou branku obranný val, přes který se bylo těžké dostávat. Sokolové padli v Kunraticích 5:6 a připsali si první prohru v nové sezoně.

Poprvé padlo také ženské céčko, které hraje 2. ligu. Na B tým Herbadentu nestačilo těsně 4:5. Ve druhém zápase si holky zlepšily náladu vysokým vítězstvím. Nad Cirkusem Praha vyhrály 11:2.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži B:
FAT PIPE FLORBAL CHODOV B - TJ SKV 3:13
Wizards DDM Praha 10 - TJ SKV 6:5

Ženy C:
TJ SKV - Herbadent FK Jižní Město B 4:5
TJ SKV – Cirkus Praha 11:2

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.