Boys se doma střetnou s Hattrickem, Ladies se představí na hřišti Herbadentu

14. 10. 2016

Klub

2 minuty čtení

Další perný víkend čeká na fanouška SKV. Mužské áčko v neděli doma od 17:30 přivítá brněnský Hattrick, tedy lídra 1. ligy. Ladies o půl hodiny později rozehrají svůj zápas na hřišti Herbadentu, tedy sedminásobného mistra České republiky.

Svěřence trenéra Hovořáka čeká těžká zkouška. V rámci 6. kola se střetnou s prvním týmem prvoligové tabulky. Brněnský Hattrick doposud zaváhal pouze se Startem, se kterým prohrál v prodloužení. Jinak Brňané sbírají samé výhry. S 19 obdrženými góly navíc mají nejlepší obranu v lize.

Vinohradským se zadařilo v posledním kole. Na půdě Svitav vyhráli s přehledem 5:1 a odvezli si z východu Čech tři body. Tento cenný zisk posunul SKV na pátou příčku tabulky. Uprostřed týdne však sokolové padli doma v rámci poháru s Českou Lípou, a tak je co napravovat.

Jen o půl hodiny později, zato o několikrát kilometrů na jih Prahy, rozehrají svůj soutěžní duel Ladies. Na hřišti sedminásobného šampiona Česka se budou snažit o dobrý výsledek. V dosavadním průběhu extraligy posbíraly svěřenkyně trenéra Bolka Kytky zatím jen bod po prohře v prodloužení na hřišti Elite.

Minulý týden však k dalším bodům nebylo daleko, po divoké přestřelce 9:10 se však radovala z vítězství Ostrava. Nyní by si Ladies rády připsaly povzbudivý výsledek. V dresu Herbadentu by se měly i tentokráte představit reprezentantky Denisa Billá, Martina Čapková nebo brankářka Jana Christianová.

Oběma áčkům držme palce a přijďme je podpořit do ochozů! SKV = Společně K Vítězství!

6. kolo 1. ligy mužů:

neděle 17:30 TJ SKV - FBŠ Hummel Hatrick Brno (Vinohrady) 

6. kolo extraligy žen:

neděle 18:00 Herbadent FK Jižní Město - TJ SKV (SH Jižní Město)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.