Ladies čeká ve středu pohár s Bohemians

18. 10. 2016

Ženy A

1 minuta čtení

Vinohrady se ve středu na domácím hřišti utkají s FbŠ Bohemians. Duel osmifinále Poháru České pojišťovny se uskuteční od 19:30.

Ladies konečně prolomily prokletí prvního vyřazovacího kola poháru a na konci září porazily Nové Strašecí 4:3 v prodloužení. Výhru v nastavení vystřelila kapitánka Honzová.

Nyní na svěřenkyně Bolka Kytky čeká soupeř z jiné kategorie. Bohemians před sezonou posílily některé hráčky Elite včetně Veroniky Zittové, Terezy Chvátalové, Nely Havlíkové nebo Karly Kalecké.

Bohemians se prvním vyřazovacím kolem prodírat nemuseli. Byli nasazeni rovnou do osmifinále. Vítěz tohoto utkání se utká s vítězem duelu Tatran - Elite. Přijďte holky ve středu podpořit v atraktivním pohárovém střetnutí.

Osmifinále Poháru České pojišťovny:

19:30 TJ SKV - FbŠ Bohemians (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.