Shrnutí víkendu: Starší žáci postoupili, junioři poprvé padli

18. 10. 2016

Klub

3 minuty čtení

Náročný víkend pro SKV přinesl výsledky v poměru zhruba 50:50. Stoprocentními zůstali muži C, junioři naopak první tři body v sezoně ztratili.

Díky odkladu utkání s kladenskými Kuřaty čekal muže C pouze jediný zápas proti ambicióznímu celku z Ekonomu. Třetí turnaj v řadě na neoblíbené hale VŠE na Třebešíně, kde má navíc soupeř svojí základnu, Sokolům nadělal více problémů, než minule, nicméně výsledek si pohlídali a stále procházejí sezonou bez ztráty květinky. Trenér Gustav Ondrejčík k tomu řekl: "Že máme po pěti zápasech 15 bodů, je naprostá paráda. Stačí zvládnout ještě pár zápasů a jsme zachráněni! Teď vážně - duel s Ekonomem rozhodla naše dobrá produktivita a skvělý Záhy (brankář Jakub Záhora, pozn. red.) v brance. Jelikož jsme měli tři pětky, tak jsme hráli v dobrém tempu, to bylo klíčové."

Junioři vyjeli ke svým zápasům až do Zruče nad Sázavou, tedy do tradiční mimopražské florbalové haly. V prvním utkání si poradili s týmem Kutné Hory 7:2, nicméně ve druhém zápase je zaskočil celek Panthers, kterému podlehli 3:8.

Starší žáci prožili další velmi úspěšný víkend v hale Eagles v Krči. Ve skupině těsně přehráli bílý tým Chodova 3:2 a vítězství v základní části si zajistili úspěchem proti týmu Bučisu. Ve finále pak rozstříleli Králův Dvůr 9:1 a podruhé v řadě postoupili do vyššího koše.

Starší žáci B se nechtěli nechat zahanbit a svůj turnaj také ovládli. Po třech bezproblémových výhrách i je čeká postup do vyššího koše.

Starší žákyně oproti svým chlapeckým kolegům příliš úspěšný víkend neměly. V dorosteneckém sále domácí Rieger arény třikrát padly a z možných dvanácti bodů si tak připsaly pouze tři za výhru nad Spartou.

Ani juniorky si tento víkend za rámeček nedají, po dvou vysokých prohrách se vrátily z haly v Roudnici nad Labem také bez bodu.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži C:
TJ SKV vs. FBC Ekonom Praha 5:1

Muži D:
TJ SKV vs. FBC Blue Horses Žehrovice B 6:6
TJ SKV vs. FBC Ressler boys 2:3

Junioři:
TJ SKV vs. FBC Foxconn Kutná Hora 7:2
TJ SKV vs. Panthers Praha 3:8

Juniorky:
TJ SKV vs. FBŠ SLAVIA Plzeň 3:11
TJ SKV vs. Florbal Chomutov 0:11

Starší žáci:
TJ SKV vs. FAT PIPE FLORBAL CHODOV white 3:2
TJ SKV vs. FC Bučis Team 3:1
TJ SKV vs. T.B.C. Králův Dvůr 9:1 

Starší žáci B:
TJ SKV vs. Wizards DDM Praha 10 black 3:0
TJ SKV vs. FBC Říčany Modří 9:0
TJ SKV vs. Panthers Praha C 7:3

Starší žákyně:
TJ SKV vs. FBC Texas DDM P6 5:11
TJ SKV vs. Panthers Praha Rudná 15:5
TJ SKV vs. ACEMA Sparta Praha 9:4
TJ SKV vs. ELITE PRAHA 4:6

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.