Vinohrady a Židenice čekají na výhru, v neděli se utkají proti sobě

21. 10. 2016

Ženy A

1 minuta čtení

Ladies čeká v rámci 7. kola extraligy žen důležitý zápas s brněnskými Židenicemi. Oba týmy mají totiž na kontě jeden bod a v neděli od 17 hodin si to spolu rozdají ve vzájemném souboji o první triumf v letošním ročníku.

Vinohrady mají za sebou dvě měření sil s kvalitním celky. Jak s Herbadentem, tak s Bohemians sice svěřenkyně Bolka Kytky obdržely dvouciferný počet branek, v určitých pasážích hry však podaly solidní výkon.

Zabrat musejí sokolky především v defenzivě. Špatný výkon v obraně je stál body ve vyrovnaném ligovém souboji s Ostravou, která si nakonec z Riegrových sadů odvezla všechny body po divoké výhře 10:9.

Doposud jediný vybojovaný bod Židenice získaly s Olomoucí, se kterou prohrály 3:4 po nájezdech. V minulém kole Brňanky prohrály na hřišti Liberce 6:8. Nejpoduktivnější hráčkou týmu je s pěti góly a třemi nahrávkami Andrea Dernerová.

7. kolo extraligy žen:

neděle 17:00 TJ SKV - K1 Florbal Židenice (Vinohrady)

Foto: Otakar Prášek

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.