Ladies čeká výjezd do Liberce

26. 10. 2016

Ženy A

2 minuty čtení

Na státní svátek vyrazí ženské áčko na sever Čech. Svěřenkyně Bolka Kytky poměří síly s Libercem. Utkání je na programu v pátek od 15:30 na zimním stadionu v Jeronýmově ulici.

Ladies stále čekají na první výhru v letošní sezoně. To Liberec také čekal na premiérový triumf dlouho, z posledních tří zápasů však dokázal dvakrát vyhrát, když porazil Židenice a Panthers.

V posledním kole si Severočešky odvezly vysokou porážku z Ostravy, kde padly 5:11. Ani sokolkám se ovšem poslední zápas vůbec nevydařil. Na domácí půdě podlehly Židenicím 3:9 a jsou tak posledním celkem extraligy, který ještě čeká na vítězství.

Kapitánka SKV a bývalá hráčka Liberce Petra Honzová má jasno, co je potřeba zlepšit. "Musíme dodržovat náš obranný systém, ve kterém děláme pořád stejné chyby,“ nabádá sebe i své spoluhráčky.

Soupeře táhne především Oxana Shamaninová, která doposud posbírala devět bodů. O jeden bod za ní zaostává navrátilkyně ze zahraničního angažmá Hana Koníčková. Držme Ladies palce, aby se jim na hřišti Liberce podařilo bodovat!

8. kolo extraligy žen:

pátek 15:30 Crazy girls FBC Liberec - TJ SKV (ZS Liberec)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.