Shrnutí víkendu: SKV má za sebou úspěšný týden!

25. 10. 2016

Klub

3 minuty čtení

Kromě prvoligových mužů se v uplynulém víkendu do boje pustila také Benfika a ženský B a C-tým. Vedle toho sokolský klub reprezentovali také dorostenci a dorostenky. Z jedenácti možných vybojovalo SKV hned deset vítězství!

Utkání s Athletics bylo plné zvratů, Benfika ovládla první třetinu, aby pak vysoko prohrála tu druhou. V poslední dvacetiminutovce se naštěstí opět chopila kormidla a vybojovala cenné vítězství. Druhý den pak v méně dramatickém klání porazila Kutnou Horu. Aktuálně je na čele tabulky, ale musí se o něj dělit.  Hned z kraje listopadu sehraje B tým na domácí půdě přímý souboj o čelo proti Future.

Také ženám se dařilo. Oba týmy vyrazily sbírat vavříny za Prahu a nepřijely s prázdnou. V sobotu se ze Stochova vrátilo Béčko se skalpem Mladé Boleslavi a Wildcats, v neděli C-tým přivezl ze Sedlčan body, které vybojoval na Příbrami a Mělníku. Brankářka Magda si v  zápase s Příbramí připsala svou první nulu za vinohradský klub! B tým je o jedno vítězství třetí, C-tým pak na první celek ztrácí jediný bod.

Na první pohled se zdá, že vinohradští dorostenci za čelem tabulky zaostávají. Ve skutečnosti jsou ale jediným stoprocentním týmem své tabulky, o víkendu si totiž podmanili jak Falcons, tak Kladno, které udolali desetibrankovým náskokem. Na něm se šesti zápisy do statistik podílel Šimon Dušek, který tak přišpěl k více než polovině branek svého týmu. SKV chybí dva zápasy, aby dohnalo „chybějící“ body.

Jako poslední se statistiky zajímají o naše dorostenky. Ty ve Zruči nad Sázavou odehrály tři utkání, z nichž vytěžily dvě vítězství. Přesvědčivě porazily Panthers a nejmenším možným výsledkem i Kutnou Horu. Nestačily však na Kralupy nad Vltavou.

Dále nezbývá než doufat, že mladší žáci a mladší žákyně si své turnaje užili, protože v těchto kategoriích na výsledcích nezáleží.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži B:
TJ SKV – Athletics Praha 10:6
TJ SKV - FBC Kutná Hora 4:1

Dorostenci:
TJ SKV – Floorball Club Falcon 8:3
TJ SKV – Kanonýři Kladno B 4:1

Ženy B:
TJ SKV – Florbalová akademie MB – B- Ov.Báze 4:1
TJ SKV – FbK Wildcats Praha 7:2

Ženy C:
TJ SKV – FBC Žraloci Příbram 3:0
TJ SKV – Floor Maniacs Mělník 8:3

Dorostenky:
TJ SKV – Panthers Praha 6:1
TJ SKV- FBC Kralupy n/V 2:7
TJ SKV – FBC Kutná Hora 1:0

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.