Krásné třetí místo pro elévy!

31. 10. 2016

Elévové

1 minuta čtení

Díky podzimním prázdninám jsme byli nuceni zrušit účast jednoho z našich týmů v dalším kole elévovské ligy.V sobotu jsme tedy vyrazili v namixované sestavě hájit naše žluto-černé barvy do haly Campanus.

Jako kustoda jsme sebou měli Ondru "zlomenou ruku". První zápas proti 101. Sportovní nám moc nevyšel prohráli jsme 3:6. Do druhého zápasu jsme vlétli s větší sebejistotou v naše střelecké umění a zvítězili nad Dvojkou 9:5.

Prohra a výhra znamenala souboj se Spartou o třetí misto. V tomto zápase se nám dařilo a vyhráli jsme 6:4. Vybojovali jsme tak krásné 3. místo.

Nakonec bych chtěla poděkovat všem, kteří se turnaje, přestože měli prázdniny nebo prodloužený víkend, zúčastnili. V hledišti jsme totiž měli podporu 24 báječných rodinných příslušníků. A o tom ten náš SKVělý tým je.

Díky moc!
Za trenérskou bandu Lucka

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.