Přípravka si svém premiérovém turnaji vedla úspěšně!

4. 12. 2012

Klub

3 minuty čtení

Do boje se o víkendu zapojili junioři B a přípravka. V souhrnu uvádíme i středeční dohrávku dorostenců.

Ve středu si odbyli dohrávku sedmého kola dorostenci. Čekal na ně velmi silný soupeř ze Střešovic. Hráči sokola se snažili, ale v sestavě, ve které chybělo několik opor (gólman Chamrád či obránci Klíma a Horn) nemohli dlouho odolávat stroji, který postupně nastřílel 14 branek. V zápase ale můžeme nalézt hned několik pozitiv. 1. vynikající výkon podal brankář Petr Kohout, který ač věkem starší žák, odchytal svůj první dorostenecký zápas velmi slušně. 2. druhá třetina skončila z pohledu dorostenců 0:1 a ze strany sokola jsme mohli vidět pěkný výkon. 3. několik pěkných kombinací, které předvedly Vinohrady, neskončily gólem pouze díky dobře chytajícím hostujícím gólmanům a v případě střely Berana i výšce branky, protože se Tomášovi povedlo nastřelit břevno.

Zápas, který tedy skončil ostudným výsledkem, nemůžeme řadit k těm špatným a doufejme, že na svůj výkon dorostenci navážou i v zápasech proti slabším soupeřům a připíšou si první body do tabulky nejvyšší dorostenecké soutěže.

Juniorská rezerva měla v sobotu na programu jeden zápas proti týmu Falconu. Zápas hraný od osmi ráno byl poznamenán brzkým vstáváním a oko diváka určitě nepotěšil. Sokolu dělalo od začátku velký problém napadání soupeře a jeho hráči se nemohli dostat do pořádné kombinace. Soupeř zato využíval svoje šance a po první třetině vedl 2:0. Ve druhé třetině se obraz hry nezměnil, ale sokolům se podařilo vstřelit dva góly oproti jedné brance soupeře. Obě branky vsítil Adam Nejezchleba a zvlášť ta druhá patřila mezi výstavní, když trefil Klímův dlouhý lob a ze vzduchu propálil soupeřova brankáře. Ve třetí třetině Mikudík šikovně odrazil míček o soupeřova obránce a vyrovnal na 3:3. Tento stav zůstal až do konce nezměněný a obě mužstva tak brala bod.

Poslední turnaj hraný o víkendu měli na starost úplně nejmenší naděje našeho vinohradského florbalu. Pro některé hráče to byl vůbec první turnaj v životě a popasovali se s ním i díky radám svých starších kolegů z elévů velmi dobře. Po vysoké výhře 13:0 s Orkou si poradili taky s Dvojkou a Tygříky, ale v posledním zápase padli se Startem. Obsadili tedy na turnaji velmi pěkné druhé místo, na němž se podílel převážně střelec Rosa, který si za těchto pár zápasů připsal neuvěřitelných 22 branek.

Výsledky posledního víkendu:

Dorostenci:
TJ SKV - Tatran Střešovice 1:14

Junioři B:
TJ SKV - Floorbal Club Falcon 3:3

Přípravka:
TJ SKV - Orka 13:0
TJ SKV - SK Dvojka Praha 9:6
TJ SKV - Tygříci Nehviezdy 8:4
TJ SKV - Start98 1:6

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.