Víkendové menu: Hrát se bude hned o čtyři čela tabulky!

3. 11. 2016

Klub

3 minuty čtení

Zatímco mají naše elitní celky volno, svedou další vinohradské týmy zásadní boje o prvenství v tabulce. Dosud se o 1. místo dělí, nebo jim na čelo chybí nanejvýš 1 vítězství. Oba mužské i ženské týmy, které nastoupí k zápasům už tento víkend, svedou přímé souboje o vládu v tabulce své soutěže!  

První střet víkendu čeká Muže B už v pátek, kdy na domácí půdě vyzvou Future, se kterým se dělí o první příčku. Od osmi hodin se tak bude rozhodovat o tom, kdo minimálně do neděle povede tabulku. O moc jednodušší to nebudou mít Vinohrady ani v neděli, kdy se utkají s Benešovem, který se drží v těsném závěsu za vyrovnaným čelem tabulky.

Jediným, kdo bude reprezentovat vinohradské bravy v sobotu, bude tým mladších žákyň. Nejmladší vinohradské svěřenkyně svedou v Rudné klání s Kutnou Horou a mladoboleslavskou Florbalovou akademií.

Neděli zahájí domácí turnaj B-týmu, vinohradské holky se ale představí nejdřív o půl jedné. Soupeřem bude lídr tabulky B-tým Bohemians, který má na třetí SKV náskok tří bodů. V druhém zápase od půl čtvrté pak budou hrát s Plzní, ta je aktuálně pátá.

Hned po ránu však ve Zruči nad Sázavou svoje bitvy o body odstartují Ženy C. V prvním utkání je vyzvou Pitbullky z Kolína, které jsou aktuálně na desáté ze třinácti příček. Souboj o čelo s prvním Královým dvorem, na který „Céčko“ ztrácí jediný bod, odstartuje před půl dvanáctou.

Na stejný čas je v Berouně naplánován začátek klání Mužů D s pražskými Panthers. V hodně vyrovnané soutěži posbíral soupeř zatím o jedno vítězství méně než SKV. Odehrál dosud ale jen dva zápasy. V druhém utkání pak budou Vinohrady čelit WIldcats, které s jednou porážkou na kontě těší čelu tabulky.

Do herního nasazení se o víkendu dostanou také Dorostenky, které svůj turnaj odehrají na Zličíně. Soupeřkami budou Panthers Praha, FBC Pitbullačky Kolín a další pražský tým ELITE.

PÁTEK:

Muži B:
20:00 TJ SKV – SSK KSB Future Barrandov (TJ SKV)

SOBOTA:

Mladší žákyně:
9:00 TJ SKV – FBC Ranařky Kutná Hora (ZŠ Rudná)
11:40 TJ SKV – Florbalová akademie MB-D.Bousov (ZŠ Rudná)
13:00 – 15:00 nadstavbová utkání

NEDĚLE:

Muži B:
18:00 TJ SKV – SK Florbal Benešov (TJ SKV)

Muži D:
11:20 TJ SKV – Panthers Praha D (Sport Eden Beroun)
13:40 TJ SKV – FbK Wildcats Praha B (Sport Eden Beroun)

Ženy B:
12:30 TJ SKV – FbŠ Bohemians B (TJ SKV)
15:30 TJ SKV – FbC Plzeň (TJ SKV)

Ženy C:
9:00 TJ SKV – FBC Pitbullky Kolín (SH Zruč nad Sázavou)
11:20 TJ SKV – T.B.C. Králův Dvůr (SH Zruč nad Sázavou)

Dorostenky:
9:55 TJ SKV – Panthers Praha (SH Zličín)
11:10 TJ SKV – FBC Pitbullačky Kolín (SH Zličín)
14:15 TJ SKV – ELITE PRAHA (SH Zličín)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.